СУРОВА КАЗНА: Клуб ухваћен да има играча који се лажно представља, ево шта се све десило када је превара откривена
Фудбал уме да изнедри баш несвакидашње приче.
Фото: Bjorn Svensson / Alamy / Profimedia
Ова стиже из - Боливије.
Тамошњи фудбалски клуб Аурора налази се у центру скандала, и то такве природе, да се о њој прича и изван Јужне Америке.
Наиме, надлежне фудбалске институције утврдиле су да је Аурора у својим редовима имала фудбалера који се лажно представља(о).
У питању је стрелац девет голова у претходном шампионату, у коме је наступао као 20-годишњи Габриел Монтањо.
Казне су изречене експресно:
- Габријел, односно Дијего, неће моћи две сезоне да игра фудбал;
- председник клуба је суспендован на три године,
- а Аурорини навијачи могу да забораве на успехе у 2025, јер им је вољени клуб кажњен са одузимањем чак 33 бода.
---
Ако вас занима спорт, пратите све најважније и најзанимљивије вести о њему на спортским страницама портала "Новости".
На сасвим сте добром месту.
БОНУС ВИДЕО: Кад химна Србије, "Боже правде", загрми у Русији...
Препоручујемо
УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује које санкције су управо укинуте Русији
06. 03. 2025. у 12:25
РОМА БИ ДА СЕ ВРАТИ МЕЂУ ТОП ЧЕТИРИ: "Вучица" иде на ноге традиционално повољном противнику
Након што су оверили пласман у осмину финала Лиге Европе, фудбалери Роме враћају фокус на Серију А и вечерас гостују Удинезеу, традиционално повољном ривалу за "вучицу" (20.45).
02. 02. 2026. у 08:00
ЗАПАД У ШОКУ! Цела Русија слави, ово је чекала од 2022!
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али... ствари се мењају. И то више не полако.
02. 02. 2026. у 15:29
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)