СРБИН ЈЕ БИО ДЕО ИСТОРИЈСКЕ СРАМОТЕ! Јувентус 57 година није доживео ово у Торину (ВИДЕО)
Фудбалери Аталанте победили су синоћ у Торину екипу Јувентуса са 4:0, у утакмици 28. кола италијанске Серије А.
FOTO: Tanjug/AP
Гости из Бергама повели су 29. минуту, када је са пенала био прецизан Матео Ретеги.
Аталанта је преостала три поготка постигла у другом полувремену, а у стрелце су се уписали Мартен Де Рон у 46, Давиде Запакоста у 66. и Адемола Лукман у 77. минуту.
Српски фудбалер Душан Влаховић играо је за Јувентус од 75. минута, док је Лазар Самарџић наступао за Аталанту од 80. минута.
Такав пораз на домаћем терену у Серији А Јувентус није доживео 57 година. Пре скоро шест деценија Торино је славио против градског ривала идентичним резултатом.
У историјској срамоти “старе даме” учествовао је активно и српски репрезентативац Душан Влаховић. Неспретном реакцијом практично је асистирао Адемоли Лукману за четврти гол у 77. минуту.
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Препоручујемо
НЕОЧЕКИВАНА ИЗДАЈА: Влаховић напушта Јувентус, појачава великог ривала
28. 02. 2025. у 18:04 >> 18:08
ПАРТИЗАН ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Црно-бели" су заузели трон Суперлиге Србије и не планирају да сиђу са њега
ПАРТИЗАН је средином недеље победом над Јавором преузео прво место, а прилику да се учврсти на њему имаће данас од 18.30 када буде угостио Нови Пазар.
09. 11. 2025. у 09:40
СВЕТ ЈЕ ЗАТЕЧЕН: Ево шта је Северна Кореја управо урадила
Северна Кореја се у жижи светске јавности нађе када нечим изненади своју непосредну околину, али најновије вести везане за ту државу - изненадиле су читаву планету.
09. 11. 2025. у 14:00
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)