"СВЕЦИ" ЈУРЕ ОСВЕТУ: Спектакл! Парижани би да се реванширају Ливерпулу и избаце их из Лиге шампиона

Недељко Иљукић

11. 03. 2025. у 15:00

БЛАГО навијачима Бајерна. Они могу мирно да чекају вечерашњи реванш меч осмине финала ЛШ против Бајера у Леверкузену, будући да су у првом мечу убедљиво славили (3:0), а уз то најбољи фудбалер "аспирина" Флоријан Вирц је повредио скочни зглоб и одсуствоваће неколико недеља са терена.

СВЕЦИ ЈУРЕ ОСВЕТУ: Спектакл! Парижани би да се реванширају Ливерпулу и избаце их из Лиге шампиона

Фото: АП

Ипак, више од пола Европе ће да прати дешавања на "Енфилду", где Ливерпул дочекује ПСЖ. Пошто су се у последњих шест дана чудом чудили сви како је Ливерпул преживео сјајну партију домаћина на "Парку принчева" и само једним ударцем у оквир гола стигао до 1:0, сада је главна тема: могу ли "свеци" до освете.

- Одиграно је тек прво полувреме - рекао је тренер ПСЖ Луис Енрике. - Ако поновимо партију из меча у Паризу, можемо да се квалификујемо даље. Немамо шта да изгубимо.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

Ни стратег "редса" Арне Слот не мисли да је све решено.

- Резулат је добар за нас, али нема опуштања, осетили смо колико је ПСЖ квалитетан - поручио је холандски стручњак пре реванша двомеча, из којег бољи иде на победника дуела Астон вила - Бриж.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

У Барселони, домаћин дочекује Бенфику са капиталом од 1:0 из Лисабона. Ко овде слави, у четвртфиналу ће се састати са бољим из утакмице Борусија Дортмунд - Лил. А Интер би требало да има лак задатак против Фејенорда, којег је савладао у Холандији (2:0)

Осмина финала

УТОРАК

(1:0) Барселона - Бенфика 18.45

(0:3) Бајер Л. - Бајерн 21.00

(2:0) Интер - Фејенорд 21.00

(1:0) Ливерпул - ПСЖ 21.00

СРЕДА

(1:1) Лил - Борусија Д. 18.45

(7:1) Арсенал - ПСВ 21.00

(3:1) Астон в. - Бриж 21.00

(2:1) Атлетико - Реал 21.00

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ У ФИНАЛУ: Бетисови хероји против Челсијевих милијарди!

СПЕКТАКЛ У ФИНАЛУ: Бетисови хероји против Челсијевих милијарди!

СЦЕНА је спремна у Вроцлаву за велико финале УЕФА Лиге конференције, где ће се Челси и Реал Бетис (21.00) сударити у окршају који обећава драму, страст и борбу за место у европској фудбалској историји. Иако су оба тима већ обезбедила наступ у европским такмичењима наредне сезоне, жеља за трофејом, и вечном славом, гарантује да нико неће штедети снагу.

28. 05. 2025. у 07:30

Коментари (0)

ЗЕМЉОТРЕС У КОЛОРАДУ! Никола Јокић одбија 212 милиона долара и прави тотални хаос у Денверу