ДОБРЕ ВЕСТИ СТИЖУ ИЗ ИТАЛИЈЕ: Бивши тренер Црвене звезде напустио болницу!

Бивши тренер Звезде, Здењак Земан напустио је неуролошко одељење интензивне неге поликлинике Гемели у Риму, где је хитно хоспитализован 27. фебруара.

ДОБРЕ ВЕСТИ СТИЖУ ИЗ ИТАЛИЈЕ: Бивши тренер Црвене звезде напустио болницу!

FOTO: EPA

Подсетимо, он је доживео мождани удар.

Последњи тим који је Земан предводио, најавила је на друштвеним мрежама бољитак у вези бившег шефа.

- Добре вести за све нас. Господин Земан је напустио интензивну негу. Само напред, Здењек! - стоји у објави клуба.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина