МУКЕ ЗА ХАНСИЈА ФЛИКА: Фудбалер Барселоне се повредио на мечу са Атлетиком - пауза два месеца
Фудбалер Барселоне Марк Касадо одсуствоваће два месеца ван терена због повреде десног колена, саопштио је данас каталонски клуб.
FOTO TANJUG/ MARKO ĐOKOVIĆ/
Касадо се повредио пре два дана на утакмици 28. кола шпанске Ла Лиге између Атлетика и Барселоне (2:4).
У саопштењу се наводи да је после додатних тестова утврђено да је Касадо делимично покидао бочне колатералне лигаменте десног колена и додаје се да ће фудбалер Барселоне бити подвргнут конзервативном лечењу.
Он је ове сезоне одиграо 36 мечева за каталонски клуб и постигао је један гол.
Касадо (21) ће због повреде да пропусти мечеве репрезентације Шпаније против Холандије у четвртфиналу Лиге нација.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо
КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!
ГРАДСКИ ривали Атлетико Мадрид и Реал Мадрид поново ће укрстити копља, овога пута у полуфиналу Суперкупа Шпаније (20.00) који се и ове године одржава Џеди. Улог је огроман, финале против Барселоне и прилика за први трофеј у 2026. години.
08. 01. 2026. у 08:00
АМЕРИКАНЦИ У ШОКУ: Ево шта је Владимир Путин управо урадио
Русија и Америка, али и Француска, део су најновије вести која великом брзином обилази планету.
08. 01. 2026. у 19:35
КАКО ИЗГЛЕДА ЖИВОТ У НАЈХЛАДНИЈЕМ МЕСТУ НА СВЕТУ? Село у којем се аутомобили не гасе, телефони не раде, а деца иду у школу на –50°C
ПРОСЕЧНА температура у граду зими пада на -58 степени Целзијуса...
07. 01. 2026. у 18:20
Коментари (0)