ХРВАТ ЈЕ ЈАСАН: "Срећан сам што тренирам Душана Влаховића!"

Филип Милошевић

27. 03. 2025. у 14:17

Фудбалски клуб Јувентус сменио је тренера. Тијаго Мота је бивши, а Игор Тудор је преузео "палицу". Хрват ће покушати да клуб врати тамо где му је место - у врх италијанског фудбала.

ХРВАТ ЈЕ ЈАСАН: Срећан сам што тренирам Душана Влаховића!

FOTO: Tanjug/AP/Gianluca Zuddas

Тамошња фудбалска јавност посебну пажњу усмерила је на однос Тудора са Влаховићем.

- Душан је направио леп гест што се вратио раније, али није једини који је то учинио. Он је веома добар играч и срећан сам што га тренирам. Има све квалитете првокласног играча, лидер је, класа, али долази из незгодног периода. Разговарали смо и жели да се поново покрене, може да игра заједно са Коло Муанијем - рекао је нови тренер торинског клуба и додао:

*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*

- Квалитетним играчима је лако наћи улогу. Видео сам да су играчи разочарани одласком тренера, али и да су жељни да нови почетак буде што бољи.

Тудор је на задатак стигао потпуно спреман и свестан шта га очекује.

*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*

- Играчи морају да се осећају пријатно. Јуче сам чуо како ми Лилијан Тирам ковори да ако Кепрен уради нешто лоше морам одмах да га ошамарим. Знам га још када је био у Ници, снажан је, скроман и увек на располагању тренеру. Јуче сам срео Муанија, срећан сам што га имам. Прекратко сам овде да бих рекао ко су лидери, тим је млад, а у току је реорганизација. Прегршт је нових играча и то може да успори процес. Јуве не занима да ли си млад или ниси, мораш брзо да одрастеш - рекао је Хрват и додао да ће Локатели бити капитен.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ЗГРОЖЕНА ХРВАТСКОМ! Руси не могу да дођу себи од оног што су Хрвати управо урадили!

РУСИЈА ЗГРОЖЕНА ХРВАТСКОМ! Руси не могу да дођу себи од оног што су Хрвати управо урадили!

Русија је, откако је почео рат у Украјини, доживела многе "ниске ударце", али онај који јој је Хрватска управо нанела - нико у Руској Федерацији није очекивао.

11. 09. 2025. у 20:00

Коментари (0)

ОВО НИКО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Младен Крстајић поново селектор