"НЕ ТРЕБА ДА ДОБИЈЕМО БОНУС, НИСМО ЗАСЛУЖИЛИ": Гвардиола сурово искрен због лоших резултата
Тренер Манчестер ситија Пеп Гвардиола мисли да његов тим не заслужује ни фунту од бонуса који ће клуб добити за играње на Светском клупском првенству.

Foto: Profimedia
Међународна фудбалска федерација објавила је начин на који ће бити распоређен новац из наградног фонда за овогодишње Светско клупско првенство које ће овог лета бити одиграно у новом формату.
Европски клубови добиће највећи део новца, ипак Гвардиола верује да чак иако његов тим освоји титулу играчи и стручни штаб не би требало да добију додатне бонусе.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

FOTO: Tanjug/AP
Сити је испао из Лиге шампиона у осмини финала, тренутно је пети у Премијер лиги и под великим притиском да обезбеди место у Лиги шампиона следеће сезоне.
- Не заслужујемо бонус ове сезоне. Тај бонус, не знам тачно колики је, ако освојимо титулу то је за клуб. Менаџери, тренери, чланови стручног штаба, играчи, чак ни сат не заслужујемо да добијемо - рекао је Гвардиола.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
Манчестер сити ће Светско клупско првенство почети 18. јуна дуелом против Видада у Филаделфији.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

СРБИЈА ИДЕ НА ПОБЕДУ У ТИРАНИ: "Орлови" крећу у трку до Северне Америке
У трећем колу квалификација за Светско првенство 2026. године, Србија креће у своју кампању против старог познаника – Албаније.
07. 06. 2025. у 08:49

"'АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО!" Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!
Албанија и Србија одиграли су бурну утакмицу на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а селектор "орлова" Драган Стојковић Пикси на занимљив начин је реаговао по окончању сусрета.
07. 06. 2025. у 23:03

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (0)