КАКАВ ГЕСТ МЕСИЈА! Аргентинац гол посветио Новаку Ђоковићу (ВИДЕО)
Аргентинац Лионел Меси био је стрелац гола за Мајами у победи над Филаделфијом 2:1, а погодак је посветио Новаку Ђоковићу.

FOTO: Tanjug/AP
Меси је прославио гол на несвакидашњи начин. Наиме, инспирација му је био Новак Ђоковић са којим се недавно видео на турниру у Мајамију, где је Новак стигао до финала.
Тада су се и фотографисали, подружили, проћаскали, а након гола Филаделфији Меси је још једном показао наклоност према најбољем свих времена - прославио је гол тако што је симулирао ударац из форхенда.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
Препоручујемо

НЕВЕРОВАТНЕ БРОЈКЕ СРБИНА: Ово је показатељ колико је Новак Ђоковић доминантан
29. 03. 2025. у 18:54

КАКВО ИЗНЕНАЂЕЊЕ У МАЈАМИЈУ: Новак Ђоковић добио противника у финалу мастерса
29. 03. 2025. у 09:06

"НАДАМ СЕ ДА ЋЕ БИТИ И ТА СТОТКА": Прве речи Новака Ђоковића после велике победе
28. 03. 2025. у 22:00

ВЛАХОВИЋ ПОКАЗУЈЕ СВОЈУ КЛАСУ: Српског аса ни то што мечеве креће са клупе не спречава да тресе мреже противника
БОРБУ за прво место у групи "Г" на Светском клупском првенству вечерас ће водити Јувентус и Манчестер сити који се састају на "Кемпинг ворлд стадиону" у Орланду од 21.00.
26. 06. 2025. у 07:30

КРАЈ, ГОТОВО! Јаник Синер на Вимблдону урадио оно што нико жив није очекивао
Откако је допинг афера почела да се везује уз његово име где год да се појави, Јаник Синер је углавном "ћутао и радио". Вимблдон 2025 је место на које је стигао не би ли показао зашто је најбоље рангиран на АТП листи и поред суспензије коју је "одрадио". Али, сада то не чини као иначе, "ћутећи",
26. 06. 2025. у 15:26

ИСТИНА О БЕБЕКОВОМ ПОРЕКЛУ: Демантовао погрешне информације
ПЕВАЧ Жељко Бебек прославио се у бенду Бијело дугме, а онда је низао успехе и у соло каријери. Он је деценијама на јавној сцени, а мало ко зна да његово име није Жељко.
25. 06. 2025. у 16:30
Коментари (0)