ВЕЛИКА ЧАСТ: Београд и Србија у четвртак домаћин 49. конкреса УЕФА
СРБИЈА и Београд ће у четвртак да буду фудбалски центар Европе и света. Наш главни град је домаћин 49. Конгреса УЕФА, који ће угостити председнике, генералне секретаре и функционере свих 55 савеза под окриљем УЕФА. У београдском Сава центру у четвртак ујутро почиње Конгрес, чију су организацију наша земља и Фудбалски савез Србије добили крајем прошле године.

FOTO: FSS
Осим избора осам нових чланова Извршног комитета УЕФА, у агенди овог конгреса налази се још неколико значајних тачака дневног реда које ће бити разматране и изгласане током петочасовног трајања овог важног догађаја.
Потврђен је долазак председника УЕФА Александера Чеферина и директора националних федерација европске куће фудбала Зорана Лаковића, иначе некадашњег генералног секретара ФСС. Специјални гост на Конгресу биће и први човек ФИФА Ђани Инфантино. Челиника светске фудбалске федерације ће током овог великог догађаја посебно занимати избор петоро нових чланова Савета ФИФА, који долазе из УЕФА кадрова.

ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са две реалне квоте
ЗА данас смо вам спремили следеће предлоге.
03. 09. 2025. у 07:30

БРУКА! Србија покрадена на Евробаскету као нико!
Европско првенство у кошарци, Евробаскет 2025, дошло је до нокаут фазе, али пре меча Србија - Финска љубитељи кошарке су прилично запањени неким видео доказима о томе како су изабраници Светислава Пешића покрадени.
05. 09. 2025. у 12:30

Огроман леш мистериозног бића испливао на познату плажу, сви се питају ШТА ЈЕ ТО? (ФОТО)
ЛЕШ тајанственог и огромног створења испливао је на популарну плажу Kефн Сидан на југу Велса и изненадио локалне становнике и туристе, јавља Сан.
04. 09. 2025. у 18:31
Коментари (0)