ШПАНИЈА У СУЗАМА : Овако су се у Мадриду опростили од Андрије Делибашића

Прерани одлазак некадашњег нападача Партизана и репрезентације Црне Горе, Андрије Делибашића потресао је фудбалску јавност.

ШПАНИЈА У СУЗАМА : Овако су се у Мадриду опростили од Андрије Делибашића

ФОТО: Архива Новости

Навијачима ће заувек остати урезан у сећању, а клубови чији је дрес носио, чине све како би његово име заувек остало уписано златним словима.

Тако је синоћ на мечу 30. кола Примере између Рајо Ваљекана и Еспањола, домаћа екипа изашла са транспарентом на ком је писало "Нећемо те заборавити Дели".


Такође, навијачи су уместо минута ћутања, почаст Делибашићу одали минутом аплауза.

Делибашић је од 2010. до 2013. године играо за Рајо Ваљекано и био један од најзаслужнијих за улазак у Ла Лигу.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“ 

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина