СРАМАН ПОТЕЗ МУРИЊА: Турци ударили жестоку суспензију, а ово је разлог
06. 04. 2025. у 12:30
Дисциплинска комисија Фудбалског савеза Турске казнила је тренера фудбалера Фенербахчеа Жозеа Муриња суспензијом са три наредна меча због хватања за нос тренера Галатасараја Окана Бурука.
Повезане вести

ХАОС КАКАВ СЕ НЕ ПАМТИ: Жозе Мурињо вукао за нос тренера ривала после великог турског дербија Фенербахче - Галатасарај! (ВИДЕО)
Жозе Мурињо воли за себе да каже да је "посебан". Оно што је урадио после меча Фенербахче - Галатасарај у четвртфиналу Купа Турске у фудбалу свакако није уобичајено.
03. 04. 2025. у 13:00
Најновије из рубрике

У ЈЕКУ БОРБЕ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Тежак ударац за Астон Вилу
Нападач Астон Вилле Маркус Рашфорд највероватније ће пропустити утакмице до краја сезоне због повреде.
28. 04. 2025. у 18:05

СЈАЈНА АКЦИЈА РУКОМЕТНГ САВЕЗА: Бесплатно на дуел рукометаша Србије и Италије!
РУКОМЕТАШИ у последњем, шестом колу квалификационе групе 4 за одлазак на ЕП од 15.јануара до 1. фебруара 2026. у Данској, Шведској и Норвешкој, у недељу, 11.маја (18.00) у Краљеву дочекују Италију. Зато су челници РСС одлучили да навијачима подели бесплатне улазнице, како би дворана СЦ "Ибар" била испуњена до последњег места.
28. 04. 2025. у 17:49

ПРОБЛЕМИ ЗА ТУРСКИ ТИМ: Фенербахче ослабљен против Париза?
Екипа Фенербахчеа се са друге позиције у регуларном делу сезоне пласирала у Топ 8 Евролиге.
28. 04. 2025. у 17:30

"ЈОШ НИСМО ИЗГУБИЛИ, НЕМА УМОРА": Лука Дончић верује у чудо
Лос Анђелес Лејкерси су пред елиминацијом у плеј-офу НБА лиге, пошто су претхоне ноћи изгубили од Минесоте 116:113, која сада води 3:1 у серији.
28. 04. 2025. у 17:15

"СВЕТСКУ ТИТУЛУ ПОСВЕЋУЈЕМ СТРАДАЛИМ СРБИМА!" Светска бокс шампионка Сара Ћирковић: Из Бања Луке гледам ка Косову и Метохији!
Професионални светски шампионски појас два дана пре 21. рођендана бриљатним бокс плесом освојила је српска хероина племените вештине Сара Ћирковић, а потом још једном одушевила Србију и српску јавност.
28. 04. 2025. у 17:00
Коментари (0)