ХРВАТ ЗГРОЗИО ШПАНИЈУ: Урадио ово, сад по цео дан мора да се извињава
Хрватска је, несумњиво, имала велике фудбалере у својој историји. Један од оних који претендују да то постану - згрозио је Шпанију.

Paul Swinney / Alamy / Alamy / Profimedia
У питању је Лука Сучић, који је прекршио неписано правило да се никада и никако о клубу у коме се налазиш - не оглашаваш тако да испадне да ти је он само успутна станица ка нечем бољем.
Наравно, чим је то урадио као "нова нада Реал Сосиједада", доживео је да на њега крене дрвље и камење од стране навијача тог шпанског клуба из Сан Себастијана.
*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*
Ево како је о томе хрватску јавност обавестио тамошњи портал "Индекс":
*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*
"Навијачи Сосиједада извиждали Сучића због изјаве, он тражи опроштај
- Реал Сосиједад је међукорак за добар фудбал и за мој (играчки) раст у случају да по мене дођу веће екипе - рекао је прошле седмице за Ел Диарио Васко.
Навијачи у Сан Себастијану негодовали су чим је спикер прочитао његово име међу стартерима, а сваки његов додир с лоптом био је попраћен звиждуцима. Ипак, како је сусрет одмицао, звиждуци су јењавали, а при изласку из игре у 56. минути пратили су га аплаузом.
Након утакмице, у којој је Реал Социедад поражен 2:0, Сучић је путем клупских канала изразио жаљење због неспоразума с навијачима.
Тражио опроштај од навијача
- Тражим опроштај од навијача. Ово је био тежак дан за све - изјавио је Сучић, који је досад уписао 33 наступа за клуб.
- Звиждуци су ми тешко пали. Жао ми је ако су моје речи погрешно схваћене, то ми није била намера. Знам да сам у великом клубу и докле год носим овај дрес, даћу све од себе. Ово је право мјсто за мој напредак и као играча и као особе - поручио је.
Сучић је стигао у Сосиједад прошлог лета из Салцбурга, а уговором је везан до љета 2029. Пораз од Мајорке гурнуо је тим на девету позицију, чиме је закомпликована борба за места која воде у европска надметања.
- Примили смо два несретна гола, али мислим да смо у фази напада играли солидно. Морамо анализирати утакмицу и исправити грешке у следећем колу - рекао је Сучић, додајући: - Остало нам је још седам утакмица до краја сезоне и борићемо се за пласман у Европу јер нам то пуно значи, закључио је", а преноси поменути медиј.
Препоручујемо

ГОТОВО ЈЕ! Никола Јокић потписује нови уговор и постаје најплаћенији кошаркаш у историји
14. 04. 2025. у 09:58

ТЕНИСКИ СВЕТ У НЕВЕРИЦИ! Карлосу Алкаразу без блама наместили жреб у Барселони
14. 04. 2025. у 11:29

ФЕНЕРОВИ НАВИЈАЧИ ОВО ЧЕКАЈУ 16 ДУГИХ ГОДИНА: Бенфика ртажи пето узастопно учешће у групној/лигашкој фази ЛШ
ФЕНЕРБАХЧЕ и Бенфика укрштају копља у плеј-офу Лиге шампиона, у дуелу који обећава жестоку борбу за место у групној фази.
20. 08. 2025. у 12:00 >> 12:50

АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: Не могу да верују шта се десило у Београду
Црвена звезда и Пафос су на Маракани одиграли изузетно узбудљиву прву утакмицу плеј-офа за пласман у Лигу шампиона, а том приликом гостујући навијачи одушевили су целу Србију. Заправо, не баш целу - јер се један део оних који живе у јужној српској покрајини, Косову и Метохији, разбеснео.
20. 08. 2025. у 12:23

ИЗ СВИХ УГЛОВА: 32 године млађа жена нашег глумца се скинула у бикини (ФОТО)
МАРИЈА је објавила читав низ фотографија. Она је позирала у бикинију и фотографисала се из свих могућих углова.
18. 08. 2025. у 22:13
Коментари (0)