ПРЕДСЕДНИК ФС С. МАКЕДОНИЈЕ ОДУШЕВЉЕН ЗВЕЗДОМ: Морамо да учимо од њих, раде по европским стандардима

Александар Илић
Александар Илић

18. 04. 2025. у 16:07

Делегацију Црвене звезде јуче је у Скопљу угостио и Масар Омерагић, председник Фудбалске федерације Северне Македоније. Пријему у просторијама Савеза присуствовао је и Игор Ивановски, спортски директор Вардара.

ПРЕДСЕДНИК ФС С. МАКЕДОНИЈЕ ОДУШЕВЉЕН ЗВЕЗДОМ: Морамо да учимо од њих, раде по европским стандардима

ФОТО: М. Вукадиновић

Омерагић се захвалио челницима црвено-белих на предивном гесту да одигра хуманитарни меч са некадашњим ривалом из СФРЈ, како би се прикупила помоћ за породице настрадалих у пожару у дискотеци у Кочанима.

- Била нам је част да будемо домаћини једном од највећих клубова на некадашњим заједничким просторима. Звезда није само спортски гигант, већ и моделм организације и професионализма који сви треба да следимо. Ми из Македоније морамо да учимо од црвено-белих ако желимо да радимо по европским стандардима. Пријатељство са београдским клубом много значи за наш фудбал – рекао је први човек ФФСМ.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Иран гледа и не верује: Ево шта је сад урадио Доналд Трамп

Иран гледа и не верује: Ево шта је сад урадио Доналд Трамп

Док је на снази и даље крхко примире, које је прекинуло напад на Иран започет од стране САД и Израел (чиме су изазвали и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију), и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина.

04. 05. 2026. у 12:25

Коментари (0)

Иран гледа и не верује: Ево шта је сад урадио Доналд Трамп