НИШТА НОВО: Селтик оверио титулу и изједначио се са највећим ривалом

Фудбалери Селтика освојили су данас 55. титулу првака Шкотске и тако се изједначили са Ренџерсом по броју трофеја у домаћем првенству.

НИШТА НОВО: Селтик оверио титулу и изједначио се са највећим ривалом

Foto: Profimedia

Селтик је у гостима победио Данди јунајтед резултатом 5:0 у 34. колу шкотског првенства и направио направио недостижну бодовну предност у односу на другопласирани Ренџерс.

Ренџерс је последњу титулу освојио 2021, а Селтик је био шампион Шкотске 13 пута у претходних 14 година.

Селтик ће играти финалу ФА купа Шкотске против Абердина, а раније ове године освојио је и шкотски Лига куп.

БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА! Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала

"ЧЕСТИТКЕ БЕЛИНГЕМУ И СУДИЈАМА!" Огласио се отац Ерлинга Халанда након испадања Норвешке са Мундијала

Бивши норвешки фудбалер Алф-Инге Халанд, отац звезде "викинга" Ерлинга Халанда, огласио се на друштвеним мрежама након испадања Норвешке од Енглеске, и то прозвавши судије.

12. 07. 2026. у 12:30

Коментари (0)