ОЗБИЉАН УДАРАЦ ЗА БАРСЕЛОНУ: Повредио се важан играч, пропушта реванш са Интером и "Ел Класико"
ФУДБАЛЕР Барселоне Жил Кунде паузираће најмање две недеље због повреде бутине леве ноге.

FOTO: Tanjug/AP/Joan Monfort
Клуб из Каталоније се огласио и потврдио да ће Француз морати на паузу. Нема сумње да је ово велики ударац за тим Хансија Флика, с обзиром на то да је он незаменљив на позицији десног бека.
- Тестови спроведени јутрос показали су да Кунде има повреду фемурног бицепса леве бутине. Повратак динамике у тим биће одређен накнадно - стоји у клупској објави, без детаља о дужини паузе.
*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*
Ипак, шпански медији истичу да ће Француз паузирати најмање две недеље, што значи да неће играти реванш меч полуфинала Лиге шампиона против Интера следеће недеље у Милану, као ни "Ел Класико" у ком Барселона дочекује Реал 11. маја у можда и одлучујућем дуелу за титулу првака Шпаније.
Кунде је претходног викенда у продужетку дао гол за победу Барселоне 3:2 против Реала у финалу Купа краља.
*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо

"ВРАТИТЕ НАМ ДОПИНГОВАНОГ СИНЕРА" Скандалозне речи Француза подигле тениски свет на ноге
01. 05. 2025. у 15:05

ЗВЕЗДА ВРАЋА СВОЈЕ ДЕТЕ: Репрезентативац Србије потписује за црвено-беле?
01. 05. 2025. у 13:57

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за петак
РЕДАКЦИЈА Типа вам је за данас припремила следеће предлоге.
13. 06. 2025. у 07:07

ШОК ПРОМЕНА Овако сада изгледа Лука Дончић! Светом кружи снимак који је многе запрепастио (ВИДЕО)
Истински кошаркашки потрес у НБА лиги догодио се усред ове сезоне када је Лука Дончић "отеран" из Даласа. Долазак у табор Лос Анђелес Лејкерса многе је шокирао, али и сада није мали број оних у том стању - због онога како словеначки кошаркаш изгледа тренутно.
12. 06. 2025. у 13:18

Гордана Стојићевић се развела после 39 година брака
ПЕВАЧИЦА Гордана Стојићевић и њен супруг Радомир Јанковић недавно су се развели, и то после 39 година брака.
12. 06. 2025. у 20:39
Коментари (0)