ФУДБАЛСКА "БОМБА": Белингем у Борусији Дортмунд?!
Након што је пре неколико сезона Борусија Дортмунд довела Џуда Белингема а касније га за велике паре продала у Реал, сада ће покушати поново да доведе Белингема, али овог пута његовог рођеног брата, Џоба.
Foto: Profimedia
Већ седмицама је централни везиста Сандерленда на радару немачког клуба, да би током среде делегација бундеслигаша боравила неколико сати на Острву како би се срела са челницима клуба из Чемпионшипа, али и фудбалером како би до танчина провери могучност да се 19-годишњи момак из Сторбрижда пресели на Вестфален. Спортски директор Себастијан Кел, његов сарадник Ларс Рикен, главни скаут Себастијан Круг и шеф стручног штаба Нико Ковач били су у Њукаслу, где су разговарали о потенцијалном трансферу млађег Белингема.
Такође, Борусија ће се активирати и на јужноамеричком тржишту. Њена мета је 19-годишњи шпиц Палмеираса, Луиђи, кога жуто-црни виде као потенцијаног наследника Бајно Џејми Гитенса. Бразилци вреднују Луиђија између 20.000 и 25.000.000 евра.
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Препоручујемо
СТАРА ДАМА ЛЕЧИ ЕВРОПКЕ РАНЕ У РИМУ: Вучица је (скоро) непобедива на Олимпику, овде су славили само Интер и Наполи (плус Торино два пута)
РОМА дочекује Јувентус на Олимпијском стадиону у кључном сусрету у трци за квалификације за Лигу шампиона.
01. 03. 2026. у 06:00 >> 03:00
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Добио шокантне вести
Најновије вести из тениса погодиле су многе, а међу њима је и Новак Ђоковић.
02. 03. 2026. у 17:01
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (0)