СЕНЗАЦИЈА НА БАЛКАНУ: Здравко Мамић се враћа, преузима клуб из региона!

Новости онлајн

08. 05. 2025. у 22:25

Некадашњи председник загребачког Динама Здравко Мамић ван фудбала је од 2018. године, када је осуђен за извлачење новца из клуба и наношење штете држави Хрватској. Против њега се води још један процес, а за то време он размишља о новом послу.

СЕНЗАЦИЈА НА БАЛКАНУ: Здравко Мамић се враћа, преузима клуб из региона!

Фото архива ВН

Тако тврде медији у Босни и Херцеговини, где је Мамић избегао након пресуде по којој је осуђен на 6.5 година затвора. "СОП" пише да ће он преузети ФК Сарајево и да је договор јако близу.

По фудбалским круговима се већ неко време прича да он води екипу са Кошева из сенке, а да ће овог лета његов мандат бити и озваничен.

Сарајево је тренутно на трећем месту на табели и није у конкуренцији да освоји титулу, што је свакако наредни корак којим би Мамић морао да се позабави.

Клуб из главног града БиХ је освојио пет титула од осамостаљења, последњу 2020, што је свакако велики пост за састав који је и у Југославији узео две шампионске титуле.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“ 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Коментари (0)

ЗБОГ СРБИЈЕ (ОПЕТ) ЗГРОЗИЛИ СВЕТ: Ево шта су сад урадили хулигани из Босне!