СРПСКА ПЕВАЧИЦА ТРУДНА СА ФУДБАЛЕРОМ ИЗ АФРИКЕ! Објавила слике из кревета, он је држи за стомак

Новости онлине

12. 05. 2025. у 09:36

НОВА љубавна романса.

СРПСКА ПЕВАЧИЦА ТРУДНА СА ФУДБАЛЕРОМ ИЗ АФРИКЕ! Објавила слике из кревета, он је држи за стомак

Фото: Профимедиа

Певачица Тара Стојановић (23) која се прославила у такмичењу "Пинкове звездице" је трудна са фудбалером из Африке.

Наиме, њен изабраник се зове Ричард Одада, он је фудбалер и има 24 године. Иако га певачица ретко приказује, очигледно је да пар већ неко време ужива у љубави, те да су сада одлучили да своју везу подигну на виши ниво.

ЕXТРА БЕТ - КВОТА ДО 500 НА ЈЕДНОМ МЕЧУ

Тара је на Инстаграму поделила фотографију и показала труднички стомак, а недавно је обавестила јавност да ју је дечко верио.

ЕXТРА БЕТ - КВОТА ДО 500 НА ЈЕДНОМ МЕЧУ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TARA💙 (@iamttarra)

- Срећан Дан мајки, написала је, док је позирала на кревету.

Подсетимо, пар је у једном снимку одговарао на 22 питања и на већину је дао тачне одговоре, чиме су потврдили да се веома добро познају.

"Желимо, желимо да имамо пуно деце. Ја желим десеторо" – рекла је Тара за "ИЂ ТВ", а њен дечко, којег певачица често зове Марко, делио је исти став.

Тара је неколико година била у вези са Дејвидом Ојоном из Кеније који се бави кошарком и музиком.

- Ја сам одлучила да више не показујем свој приватни живот онлајн. И то је то, ту се свака прича завршава. Нико никад неће сазнати да ли смо ми заједно или нисмо, рекла је она тада и додала:

- Преживела сам пакао! Иако сам свесна да сам у свету где је све јавно и где сви коментаришу, многи су претерали и било је ту доста одвратних коментара, а не желим себе и њега да излажем томе.

Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТИМ ИЗ КОМШИЛУКА ГРАБИ КА ЛИГИ ШАМПИОНА: Зелена шума је на првом мечу показала да је далеко квалитетнији ривал

ТИМ ИЗ КОМШИЛУКА ГРАБИ КА ЛИГИ ШАМПИОНА: "Зелена шума" је на првом мечу показала да је далеко квалитетнији ривал

ФУДБАЛЕРИ Лудогореца ће покушати да одбране гол предности против Динамo Минска са којим се састају у реванш мечу првог кола квалификација за Лигу шампиона (20.45).

16. 07. 2025. у 08:18

ВУЧЕВИЋ ОТКРИО ИГРА ЛИ НИКОЛА ЈОКИЋ НА ЕВРОБАСКЕТУ! Црногорац запањио Србију

ВУЧЕВИЋ ОТКРИО ИГРА ЛИ НИКОЛА ЈОКИЋ НА ЕВРОБАСКЕТУ! Црногорац запањио Србију

Никола Јокић, најбољи кошаркаш данашњице ма шта МВП гласања "стручњака" у НБА лиги говорила, био је једна од тема о којој је говорио његов имења Вучевић, звезда црногорске репрезентације.

16. 07. 2025. у 20:05

Коментари (2)

ТЕСТАМЕНТ ЖАРКА ЛАУШЕВИЋА: Говори о њему више од било чега - знао је да је крај близу