ХРВАТИ ЗГРОЗИЛИ ЕВРОПУ: Ево шта су урадили страним туристима у Загребу (ВИДЕО)

Новости онлине

14. 05. 2025. у 20:00

Најновије вести из Хрватске су, по ту земљу, врло непријатне.

ХРВАТИ ЗГРОЗИЛИ ЕВРОПУ: Ево шта су урадили страним туристима у Загребу (ВИДЕО)

FOTO: EPA

Наиме, на последњој утакмици коју је одиграо Динамо Загреб, првенственој против Славен Белупа, присуствовала су и тројица италијанских туриста.

Али, они нису знали за "правило" које су увели најокорелији загребачки навијачи, тзв. Бед блу бојс ("Bad blue boys") - а то је да нема фотографисања на самој трибини на којој су Динамови хулигани...

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

Када су их управо они спазили како фотографишу, претукли су их и избацили са трибине.

Та ужасна сцена врло брзо се "проширила" по европском интернету, изазивајући згражавање многих.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

Видео снимак поменуте туче навијача, односно иживљавања припадника БББ над Италијанима налази се и пред вама.

Имајући у виду да је у питању експлицитно насиље, молимо све малолетне особе, као и оне којима би могло да позли од гледања сцена насиља, да овај видео прилог не емитују на својим уређајима.

Иначе, Динамо је у поменутом мечу победио са 5:0, чиме се "надовезао" на важан тријумф у Сплиту против Хајдука, па је два кола пре краја ХНЛ-а, односно првенства Хрватске у фудбалу, на врху табеле стање следеће: Ријека има 62 бода, Динамо 61, а Хајдук 57, након што ни у шестој узастопној утакмици није победио (три тријумфа, три ремија), чиме је свео шансе за "већ виђену" титулу на готово непостојеће.

Ако вас спорт занима, сво оно најзанимљивије, али и најважније о њему - пратите на спортским страницама портала "Новости"

На сасвим сте добром месту.

Бонус видео: ТУЧА НАВИЈАЧА НА ЕУРО 2024: Албанци напали српске навијаче, али када се чуло "Јуриш!" - нису се добро провели

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПОКАЗУЈЕ СВОЈУ КЛАСУ: Српског аса ни то што мечеве креће са клупе не спречава да тресе мреже противника

ВЛАХОВИЋ ПОКАЗУЈЕ СВОЈУ КЛАСУ: Српског аса ни то што мечеве креће са клупе не спречава да тресе мреже противника

БОРБУ за прво место у групи "Г" на Светском клупском првенству вечерас ће водити Јувентус и Манчестер сити који се састају на "Кемпинг ворлд стадиону" у Орланду од 21.00.

26. 06. 2025. у 07:30

Коментари (0)

КРАЈ, ГОТОВО! Јаник Синер на Вимблдону урадио оно што нико жив није очекивао