СЈАЈНЕ ВЕСТИ ЗА ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ: Милојевић добио важно појачање пред финале Купа Србије
Фудбалер Црвене звезде, Немања Радоњић, тренирао је данас са саиграчима, што наговештава да је здравствени пех прошлост за хитрог крилног нападача.

FOTO: M. Vukadinović
Радоњић је из здравствених разлога био ван конкуренције за суперлигашке утакмице црвено-белих против Војводине и Новог Пазара, а повратак на терен могао би да уследи у среду у Заједачу, на финалу које је заказано за 18 часова.
Брзоноги крилни фудбалер није тренирао претходне недеље, па остаје питање у којој мери ће бити спреман за сусрет са Новосађанима, међутим готово је извесно да ће бити у протоколу и да је једина дилема колику ће минутажу имати.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ЧЕКА ТЕ 5 ДАНА БОНУСА - БЕЗ РИЗИКА!
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
Препоручујемо

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Француска урадила
19. 05. 2025. у 09:25

ИЗДАЈА! Ево шта су саиграчи из Денвера урадили Николи Јокићу (ВИДЕО)
19. 05. 2025. у 09:57

"ДЕЛФИНИ" ПЛИВАЈУ КА ЗЛАТУ: Србија руши највећег ривала и иде у финале Светског првенства
РЕПРЕЗЕНТАТИВЦИ Србије пласирали су се у полуфинале Светског првенства, а данас их очекује тежак задатак.
22. 07. 2025. у 08:40

ХАОС! На Маракану стижу навијачи од којих цео Балкан стрепи и који праве боље кореографије од "делија"?! (ФОТО/ВИДЕО)
Ко прави најбоље кореографије на Балкану? Многи балкански навијачи ће рећи - Звездине "делије". Али, ускоро би оне могле да "одмере снаге" са неким ко је и сам импресиван по том питању. А ко је, за многе балканске навијаче, истински страх и трепет.
21. 07. 2025. у 17:00

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)