"НАЈБОЉИ СМО КАД ЈЕ НАЈПОТРЕБНИЈЕ": Мирко Иванић задовољан после нове дупле круне Црвене звезде
ЦРВЕНА звезда пету годину заредом је осовјила дуплу круну. Црвено-бели су на стадиону "Краљивица" у Зајечару победили Војводину са 3:0, а задовољство због још једног трофеја није могао да сакрије капитен клуба из Београд Мирко Иванић.

FOTO: FK Crvena zvezda
Он је истакао да је екипа најбоља онда када је то најпотребније.
- Ово је пета дупла курна заредом. Постављамо циљеве из године у годину, није лако, али ми показујемо да смо најбољи кад је најпотребнији. Честитам свима - рекао је Иванић за "ТВ Арена спорт".
ЕXТРА БЕТ - КВОТА ДО 500 НА ЈЕДНОМ МЕЧУ
Звезди је ово био 29. трофеј у најмасовнијем такмичењу у историји, а поред тога су 36 пута били шампиони државе.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
ЕXТРА БЕТ - КВОТА ДО 500 НА ЈЕДНОМ МЕЧУ
Препоручујемо

ЗВЕЗДА ОСВОЈИЛА КУП И ДУПЛУ КРУНУ! Шампион нокаутирао Војводину у финалу Купа Србије (ВИДЕО)
21. 05. 2025. у 20:04 >> 17:58

КОГА ЛИ ЋЕ САДА "ОДРАТИ"? Звездин највећи промашај се враћа у Београд
21. 05. 2025. у 11:27

НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за понедељак
ЗА данас смо вам спремили следеће предлоге.
11. 08. 2025. у 07:05

БАЛКАН ВРИ: Ево шта су "делије" урадиле поводом злочиначке акције "Олуја", а шта због дешавања у Црној Гори (ФОТО)
Црвена звезда и ТСЦ састали су се у 4. колу Суперлиге Србије на "Маракани", а том приликом навијачи актуелног првака Србије имале су посебну поруку поводом злочиначке акције "Олуја" током које је из Хрватске, у августу 1995. године, више од 200.000 Срба протерано са вековних огњишта.
10. 08. 2025. у 12:18

Овако изгледа кућа Милана Борјана која је демолирана: Лопов однео и снимач видео надзора (ФОТО)
"ХВАЛА полицији града Београда на брзој реакцији и сјајном односу према послу."
11. 08. 2025. у 09:52
Коментари (0)