ОТАЦ ЗА СИНА: Возио хиљаду километара за "пола дана" да би син из Звезде играо две утакмице
Дамјан Галевски из Скопља, за свог сина Даријана, фудбалера београдске Црвене звезде у генерацији 2016. направио је својеврсни подвиг и непрекидно возио хиљаду километара, за само тринаест сати, од Златибора до Скопља и назад, да би одиграо утакмицу у главном граду Македоније и вратио се на турнир на Златибору.
Privatna arhiva
Препоручујемо
ПОВРАТАК ОТПИСАНИХ: Еквадор историјском победом над Немачком изборио други круг Мундијала (ВИДЕО)
26. 06. 2026. у 00:01 >> 00:02
ОВА СЕЛЕКЦИЈА ИСПИСАЛА ИСТОРИЈУ НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Српски зет је био део ње! (ВИДЕО)
25. 06. 2026. у 23:57
ПРЕНОС, ЈАПАН - ШВЕДСКА: "Самураји" се боре за прво место у групи, Швеђани за пролаз даље
25. 06. 2026. у 23:43 >> 23:43
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ ЗА "СРПСКОГ ЗЕТА"? Курасау је против "слонова" потребно чудо!
СИМПАТИЧНА репрезентација Курасаа има немогућ задатак у последњем колу, а то је да мора победити веома добру Обалу Слоноваче како би имала шансе да се бори за пролаз даље. Меч се игра на "Линколн фајненшл филду" у Филаделфији и почиње од 22.00.
25. 06. 2026. у 10:00
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)