ЛЕГЕНДА ОТИШЛА У СУЗАМА! Чувени голман напустио клуб након 14 година
Капитен Галатасараја и легендарни голман Уругваја, Фернандо Муслера, након 14 година напустио је Галатасарај.

Профимедиа
За то време, освојио је 19 трофеја, од тога осам титула првака, пет купова и шест суперкупова.
Године 2016. је био проглашен за најбољег фудбалера Турске, а био је и најбољи голман сезоне 2018. Чак четири пута је био у најбољем тиму Супер лиге Турске.
*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*
На опроштају смо видели и сузе у очима овог 39-годињака, Како је то изгледало можете погледати у видеу испод:
*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*
Препоручујемо

НАПУЉ МОЖЕ ДА ПОЧНЕ ДА СЛАВИ: Конте остаје на клупи новог шампиона Италије
29. 05. 2025. у 14:00

ТЕНИСКИ ШОК: Горан Иванишевић има нови посао, ево чији је тренер постао!
29. 05. 2025. у 16:28

ОКРШАЈ БИВШИХ ПРВАКА ЕВРОПЕ: Делије ће обрадовати овај податак - Селтик никада није победио на гостовању српским клубовима
Црвена звезда игра своју прву утакмицу у Лиги Европе. На стадиону "Рајко Митић" српски првак дочекује шкотског шампиона Селтик.
24. 09. 2025. у 07:30

ПАЛА ОДЛУКА: Новак Ђоковић се "сели" у Азију
Новак Ђоковић је донео важну одлуку.
23. 09. 2025. у 15:15

ПРЕМИНУЛА БАКА ЦАНА: У њеној кући снимана је чувена серија "Село гори, а баба се чешља"
Серија "Село гори, а баба се чешља" редитеља Радоша Бајића освојила је срца читаве Србије, и уз њу су одрасле многе генерације.
23. 09. 2025. у 08:36
Коментари (0)