ОПРОШТАЈ КРАЉЕВАЧКИХ „БЕЛИХ“: У недељу последње коло Српске лиге „Запад“
Утакмицама последњег, 30. кола, које су на програму у недељу (17.30) биће спуштена завеса на овосезонско издање Српске лиге „Запад“.

Г.Шљивић
Фудбалери краљевачке Слоге гостују у Ужицу, екипи Јединство Путеви. Биће то и званичан опроштај „белих“ од српсколигашког друштва у којем су провели само једну, неуспешну, сезону, док ће Ужичани освајањем три бода покушати да избегну бараж за опстанак.
У осталим мечевима састају се и Металац-Таково, ФАП-ОФК Напредак, Јошаница-Липолист, Лозница-Слога(П), Млади Радник-Омладинац, Будућност Крушик-Полет, Реал-Златибор.

СПЕКТАКЛ НА "ЕНФИЛДУ": Посрнули Ливерпул у паници, Јунајтед гледа на то као шансу за велики повратак!
ДВА највећа енглеска клуба укрстиће копља од 17 часова и 30 минута на чувеном стадиону у апсолутном дербију осмог кола Премијер лиге.
19. 10. 2025. у 07:30

ВАНРЕДНО САОПШТЕЊЕ ФУДБАЛСКОГ САВЕЗА СРБИЈЕ! Ево шта је било са Драганом Стојковићем Пиксијем
Након пораза од Албаније и по повратку репрезентације из Андоре у Београд, Извршни одбор Фудбалског савеза Србије на данашњој седници у Старој Пазови, донео је одлуку о споразумном раскиду уговора са селектором А репрезентације Драганом Стојковићем, без икаквих даљих обавеза ФСС према њему.
17. 10. 2025. у 16:16

"Данас ђаво посебно ужива у тим нашим СЛАВАМА - ти људи су обманути!"
ОТАЦ Рафаило Бољевић упозорава да многи Срби данас славом више заваравају демоне него што славе Бога. Светитељ се често изругује када се слава претвори у пагански догађај.
19. 10. 2025. у 10:46
Коментари (0)