МАРАКАНА СЕ ТРЕСЕ! Стиже неочекивано појачање у Црвену звезду
ИЗНЕНАЂЕЊЕ у престоници Србије!
ФОТО: ФК Црвена звезда
Шеви Бабицка, репрезентативац Габона и нападач Тулуза, на корак је од преласка у Црвену звезду. Како преноси портал Африцафоот, српски шампион понудио је 4 милиона евра француском клубу за његов трансфер, а 25-годишњи фудбалер прихватио је понуду.
Тренутно под уговором са Тулузом до јуна 2027, Бабицка је ове сезоне забележио 30 наступа, постигао 4 гола и уписао 2 асистенције.
Ипак, како преноси исти извор, Габонац жели корак напред у каријери – а Лига шампиона, коју нуди Црвена звезда, главни је мамац.
Фото: Профимедиа
Звезда му је понудила петогодишњи уговор уз плату од 400.000 евра годишње, што је значајно више у односу на тренутних 240.000 евра које прима у Тулузу.
Са 179 цм висине, експлозивношћу и брзином, Бабицка би могао бити кључно појачање у нападу црвено-белих пред европске изазове. Има 11 наступа и 1 гол за репрезентацију Габона, а у Звезди га виде као новог лидера офанзиве.
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Препоручујемо
ЗВЕЗДАН ТЕРЗИЋ ГРМИ! "Оно у Албанији је било мучење, гору утакмицу нисам гледао"
10. 06. 2025. у 12:43
СПЕКТАКЛ! ЕЛ КЛАСИКО ЗА ТРОФЕЈ! Барса силовита, Реал рањив – ко диже Суперкуп у Џеди?
БАРСЕЛОНА и Реал Мадрид састају се у финалу Суперкупа Шпаније у недељу увече (20.00), у новом издању Ел Класика који директно одлучује о трофеју као и прошле године када је убедљиво славила Барса (5:2).
11. 01. 2026. у 07:30
СКРИВЕНА ПРЕТЊА ИЗ ВОЈНЕ БАЗЕ: Тајни град величине 100 Москви на Гренланду - дубоко испод леденог покривача
НАУЧНИЦИ упозоравају на озбиљан еколошки ризик од напуштене америчке војне базе Камп Сенчури, познате као „град под ледом“, коју је случајно поново открио НАСА-ин радар 2024. године дубоко испод леденог покривача Гренланда.
10. 01. 2026. у 15:43
Коментари (0)