РАСТАНАК ПОСЛЕ ШЕСТ ГОДИНА? Дарко Лазовић би могао да напусти Верону

Часлав Вуковић

11. 06. 2025. у 16:24

СРПСКИ фудбалер Дарко Лазовић већ шест година носи дрес Вероне. Ипак, чини се да би овог лета могло да дође до растанка.

РАСТАНАК ПОСЛЕ ШЕСТ ГОДИНА? Дарко Лазовић би могао да напусти Верону

Фото: EPA-EFE/FABIO MURRU

Како преноси новинар Николо Скира, искусном 34-годишњаку 30. јуна истиче уговор и накн тога ће бити слободан играч.

Он истиче да је Лазовић и даље да је предност клубу из града Ромеа и Јулије, али да је дошло до застоја у преговорима и због тога делује да би могао да се деси одлазак крилног нападача са стадиона "Марк'Антонио Бентегоди".

ЕXТРА БЕТ - КВОТА ДО 500 НА ЈЕДНОМ МЕЧУ

Србин је у Серији А одиграо 296 утакмица, у којима је дао 21 и асистирао за 43 гола. У каријери је наступао још за Борац из Чачка, Црвену звезду и Ђенову.

Подсетимо, помињао се и његов повратак међу београдске црвено-беле, но чини се да то није реално да се догоди.

ЕXТРА БЕТ - КВОТА ДО 500 НА ЈЕДНОМ МЕЧУ

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДЕЛИЈЕ НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ! Ванредно саопштење навијача Црвене звезде после оног што се десило на Маракани (ВИДЕО)

"ДЕЛИЈЕ" НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ! Ванредно саопштење навијача Црвене звезде после оног што се десило на Маракани (ВИДЕО)

Фудбалски клуб Црвена звезда представио је ново појачање - Марко Арнаутовић изашао је пред новинаре, а једно питање емотивно је погодило новог фудбалера црвено-белих. Тицало се Синише Михајловића, а реакција је била таква - да су због тога морале да се огласе и "делије", најватренији навијачи клуба с Маракане.

24. 07. 2025. у 17:15

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

„УЖИВАЈ, РЕЦИКЛИРАЈ И ОДГОВОРНО КОНЗУМИРАЈ“ порука Апатинске пиваре са 31. Дринске регате