ЈУВЕНТУС ВЕРУЈЕ ХРВАТУ: Игор Тудор продужио уговор са "старом дамом"
ИГОР Тудор је дошао као привремено решење, а постао је трајно на клупи Јувентуса. Хрватски стручњак ће наставити да обавља улогу шефа стручног штаба у клубу из Торина.
FOTO: Tanjug/AP
Како је објавио Фабрицио Романо, две стране су постигле договор и уговор ће бити потписан у петак.
Тудор ће на клупи "старе даме" остати до јуна 2027. године и добио је пуну подршку Ђорђа Кјелинија и Дамијена Комолија.
Њему је обећано улагање у тим, како би могао да састави екипу по свом укусу. Амбиције су јасне - освајање трофеја у свим такмичењима у којима наступа Јувентус.
Подсетимо, Тудор је преузео тим у марту и успео је да га одведе у Лигу шампиона, пошто је завршио на четвртом месту на табели са 70 бодова.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ЕНГЛЕЗИ ПОНИЖЕНИ КАО НИКАДА ПРЕ: Ривал Србије доживео историјску срамоту
10. 06. 2025. у 23:20
ШОК ЗА СРБИНА! Ђорђе Петровић био јунак у Тирани, па сазнао катастрофалне вести
11. 06. 2025. у 09:46
МЕЧ СЕЗОНЕ У ГРАЦУ: Победа води Звезду у нокаут фазу Лиге Европе!
ШТУРМ Грац и Црвена звезда укрштају копља у дуелу који би за оба тима могао да одреди целу европску сезону. Оба клуба јуре место међу најбољих 24 у Лиги Европе, а ситуација на табели је толико тесна да један кикс све може да промени.
11. 12. 2025. у 07:30
ЧИТАВ ГРАД У АУСТРИЈИ ОСТАО ЗАТЕЧЕН ЗБОГ СРБА: Ево шта су урадиле "делије" (ВИДЕО)
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч "делије" су се побринуле за посебну ситуацију.
11. 12. 2025. у 13:13
КРАХ - ИБРАХИМОВИЋ ОСТАЈЕ БЕЗ НОВЦА: Уложио милионе у нови бизнис - све пропало
ЗЛАТАН Ибрахимовић је започео бизнис који не иде онако како је планирано.
11. 12. 2025. у 11:24
Коментари (0)