КРАЈ САРАДЊЕ! Спартак остао без тренера

Томислав Сивић није више тренер фудбалера Спартака, саопштио је данас клуб из Суботице.

КРАЈ САРАДЊЕ! Спартак остао без тренера

FOTO: M. Vukadinović

У саопштењу се наводи да су Сивић и Спартак споразумно раскинули уговор.

- Сивић је клуб преузео средином фебруара, када се, заменивши Владимира Гаћиновића, 58-годишњи стратег коначно вратио у свој родни град и матични клуб. Старт је био одличан, у прве четири утакмице забележене су три победе. Након тога, забележено је исто толико победа у преосталих дванаест кола. Сезона је завршена са три пораза у последње четири рунде, а Спартак је четврти различити клуб у четири узастопне сезоне који је Сивић, кроз плеј-аут, успешно довео до опстанка у  Суперлиги поставши специјалиста за такве изазове - наводи се у саопштењу Спартака, који је Сивићу пожелео све најбоље у наставку каријере.

Фудбалери Спартака ће 19. јула у првом колу нове сезоне у СЛС гостовати ОФК Београду.

БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ЈЕДНА УЛАЗНИЦА, ЈЕДНА ПОРУКА, МИЛИОНИ РАЗЛОГА ЗА ОСМЕХ: У првој сезони Театра хуманости донирано више од 11.000.000 динара