ВОЈВОДИНА СВЕ ЈАЧА: Новосађани довели странца да ојача напад

Танјуг

16. 06. 2025. у 20:22

СЕНЕГАЛСКИ фубалер Џон Мери нови је члан Војводине, саопштио је данас клуб из Новог Сада.

ВОЈВОДИНА СВЕ ЈАЧА: Новосађани довели странца да ојача напад

FOTO: FSS

Исксуни 32-годишњи нападач је са "лалама" потписао двогодишњи уговор, а у клуб долази као слободан играч. 

Он је већ носио дрес Војводине од јануара 2015. до јула 2016. године.

Сенегалски фудбалер је током 2025. године играо за Нови Пазар, за који је постигао пет голова на 12 утакмица.

Мери је каријеру градио на Тајланду, играо је и за словеначки Рудар, неколико клубова у Кини, јапанску Фукуоку, Ал Шабаб из Саудијске Арабије, турске тимове Ризеспор и Манису.

Подсетимо, он је друго појачање Војводине у летњем прелазном року.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕМЦИ У ЧУДУ: Табела њихове групе после првог кола стоји наопако - изабраници Јулијана Нагелсмана су фењераши

НЕМЦИ У ЧУДУ: Табела њихове групе после првог кола "стоји наопако" - изабраници Јулијана Нагелсмана су "фењераши"

НАКОН историјског изненађујућег пораза од Словачке у четвртак, Немачка је под притиском да одговори позитивним резултатом и приступом игри на утакмицу против Северне Ирске у Келну.

07. 09. 2025. у 07:45

СРБИЈА ПОСЛЕ СКАНДАЛА И ДРАМЕ ИСПАЛА СА ЕВРОБАСКЕТА! Сензација, Финска избацила орлове са Европског првенства!

СРБИЈА ПОСЛЕ СКАНДАЛА И ДРАМЕ ИСПАЛА СА ЕВРОБАСКЕТА! Сензација, Финска избацила "орлове" са Европског првенства!

Кошаркашка репрезентација Србије је елиминисана са Европског првенства, а пласман међу осам најбољих екипа Евробаскета 2025 онемогућио је пораз од Финске. Коначан резултат, 86:92, епилог је бурних дешавања, на моменте и скандалозних. Ипак, нема се шта замерити самим победницима - они су мушки, борбенијом и, пре свега, концентрисанијом игром, уз невероватан број офанивних скокова против више екипе - избацили главног фаворита за злато. Истина, проблеми с којима су се наши суочили (повреде капитена Богдановића, па Тристана Вукчевића, који није играо овога пута, а усред меча и пех Добрића, те наступ ровитог Аврамовића) нису били мали, али мало ко је очекивао да ће екипа из земље кошарке - испасти са Евробаскета већ у осмини финала, и то од супарника који се никако не сврстава у кошаркашке суперсиле. То се и догодило.

06. 09. 2025. у 22:50 >> 22:50

Коментари (0)

ВЛАДА ЈАПАНА ОБЈАВИЛА ШОКАНТНИ СНИМАК, ЉУДИ СУ У СТРАХУ: Не желимо да дижемо панику већ да се спремимо