ИМОБИЛЕ СЕ ВРАЋА У ИТАЛИЈУ: Сјајни нападач у Серији А, играће и Европу
ВРЕМЕ је за повратак у Италију. Ћиро Имобиле ће поново играти у Серији А.
ФОТО: Танјуг/АП
Искусни нападач се не враћа у Лацио, већ је веома близу доласка у Болоњу, преноси "Газета дело Спорт".
Овај 35-годишњак је тренутно члан Бешикташа са којим има уговор до 2026. године и једна од главних препека за трансфер била су висока примања која има у Истанбулу, где зарађује шест милиона годишње.
Ипак, легенда клуба из Рима је пристала на знатно смањење плате како би поново заиграла у домовини. Тако ће у Болоњи зарађивати 1,8 милиона евра по моделу "1+1", односно једногодишњем уговору уз опцију продужења.
У сезони за нама Имобиле је у турском првенству одиграо 30 утакмица, постигао је 15 голова и уписао четири асистенције.
Ћиро ће са новим клубом играти у Европи, пошто је Болоња као освајач Купа обезвездила учешће у Лиги Европе.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ПАРТИЗАН ТО НИЈЕ ЗАОБОРАВИО ГРАДСКОМ РИВАЛУ: Црно-бели желе да освете Брђанима за оно што се десило у првом делу сезоне
ДЕРБИ 29. кола Суперлиге стадиона биће одигран на "Стадиону Партизана" где ће црно-бели од 19 часова угостити градског ривала, екипу Чукаричког.
05. 04. 2026. у 07:00
ЦЕЛА БОСНА У ШОКУ! Ево шта је урадио Јусуф Нуркић кад је чуо да је са супругом погинуо српски свештеник Ненад Митрић, а троје деце повређено
Српска православна црква остала је затечена када су се појавиле вести да је њен свештеник Ненад Митрић, са супругом Недељком, погинуо у тешкој саобраћајној несрећи, а да је том прилиом повређено њихово троје врло младе деце. Та вест је стигла и до НБА лиге, до тамошњег аса Босне и Херцеговине, Јусуфа Нуркића.
04. 04. 2026. у 18:06
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)