ПРОБЛЕМ ЗА АЕК: Један од најбољих играча Кипрана се повредио пред Партизан

Часлав Вуковић

03. 07. 2025. у 13:44

ПАРТИЗАН нову сезону отвара гостовањем у Ларнаки против АЕК-а. Домаћин се нашао у проблему пред прву утакмицу у квалификацијама за Лигу Европе.

ПРОБЛЕМ ЗА АЕК: Један од најбољих играча Кипрана се повредио пред Партизан

ФОТО: АП

Наиме, у недавно одиграном пријатељском мечу између Кипрана и Андерлехта (2:2), један од најбољих играча екипе Енцо Кабрера се повредио.

Како преноси “Керкида”, Аргентинац је повредио колено. Информација о томе колико ће одсуствовати још увек нема. Више ће се знати кад се екипа врати на Кипар, пошто је на припремама у Холандији.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ЧЕКА ТЕ 5 ДАНА БОНУСА - БЕЗ РИЗИКА!

Кабрера је у Ларнаку стигао минулог лета из Њу Олд Бојса, а потом је на 38 одиграних мечева постигао 15 голова и уписао пет асистенција.

Подсетимо, утакмица АЕК - Партизан игра се у 10. јула од 18.30. Реванш је седам дана касније у Београду.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ЧЕКА ТЕ 5 ДАНА БОНУСА - БЕЗ РИЗИКА!

Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДЕЛИЈЕ НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ! Ванредно саопштење навијача Црвене звезде после оног што се десило на Маракани (ВИДЕО)

"ДЕЛИЈЕ" НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ! Ванредно саопштење навијача Црвене звезде после оног што се десило на Маракани (ВИДЕО)

Фудбалски клуб Црвена звезда представио је ново појачање - Марко Арнаутовић изашао је пред новинаре, а једно питање емотивно је погодило новог фудбалера црвено-белих. Тицало се Синише Михајловића, а реакција је била таква - да су због тога морале да се огласе и "делије", најватренији навијачи клуба с Маракане.

24. 07. 2025. у 17:15

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НАУЧНИЦИ У СТРАХУ - РИЗИК ОД НЕСТАНКА: Ада Бојана и Бококоторски залив у опасности - море никада није било такво

НИВО Јадранског мора ће, према пројекцијама, до краја века порасти 35 центиметара (цм), што ће угрозити обалска подручја, посебно подручје Аде Бојане и делове Бококоторског залива, наводи се у прошлогодишњем Нацрту Националног плана Црне Горе за прилагођавање на климатске промене.

25. 07. 2025. у 08:55

Коментари (0)

ДИРЉИВА СЦЕНА У БРАНЕШЦИМА: Баја Мали Книнџа певао свој велики хит, а онда му је пришао један младић (ВИДЕО)