"БОМБА" У СУПЕРЛИГИ СРБИЈЕ! Бивши фудбалер Фулама потписао за Железничар
Енглески фудбалер Силвестер Џаспер нови је члан Железничара, саопштио је данас панчевачки клуб.
FOTO: EPA
- Силвестер Џаспер, који је прошао омладинску школу Фулама и дебитовао за први тим, ново је појачање Панчеваца. Потписао је уговор на две године. Џаспер је рођен 2001, игра на позицији левог крила - објавио је суперлигаш.
Даље се истиче да је Џаспер рођен у Лондону, да му је отац Нигеријац, а мајка Бугарка.
У досадашњој професионалној каријери играо је за енглеске клубове Бристол Роверс и Колчестер, шкотски Хибернијан, португалски Портимоненсе и пољски Шљонск.
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Препоручујемо
СВИ МЕЧЕВИ КРЕЋУ ИСТО: Минут ћутања на Европском првенству у част Диога Жоте
03. 07. 2025. у 15:08
"НЕМА СМИСЛА, МАЛОПРЕ СМО БИЛИ ЗАЈЕДНО": Кристијано Роналдо утучен због смрти Диога Жоте
03. 07. 2025. у 13:19
ЈЕЗИВО! Ево како изгледа аутомобил у коме је погинуо Диого Жота (ФОТО+ВИДЕО)
03. 07. 2025. у 12:56
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"
ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.
04. 01. 2026. у 11:30
ЖИВОТНИ БРОДОЛОМ ЧОВЕКА КОЈЕМ СЕ ДИВИЛА ЈУГОСЛАВИЈА: Упао у финансијске проблеме, остао без куће
Тим речима хрватски "Вечерњи лист" пише о животном паду некада истинског спортског аса СФРЈ.
04. 01. 2026. у 14:03
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)