САГА ЈЕ ЗАВРШЕНА! Нико Вилијамс потписао уговор на десет година
Шпански фудбалер Нико Вилијамс потписао је нови десетогодишњи уговор са челницима Атлетик Билбаоа, саопштио је данас клуб.
FOTO: Profimedia
Како је саопштено, Вилијамс (22) је актуелни уговор, који је важио до јуна 2027, продужио до јуна 2035. године.
Вилијамс је прошле сезоне био један од најзаслужнијих што је Атлетик изборио пласман у Лигу шампиона.
У дресу клуба из Билбао укупно је одиграо 167 утакмица у свим такмичењима, а дао је 31 гол.
Прошлог лета Вилијамс је био важан део репрезентације Шпаније која је освојила титулу првака Европе.
Бонус видео: Сада је све јасно - ево шта руски навијачи стварно мисле о Косову
Препоручујемо
ВЕЛИКИ ПОВРАТАК У БЕОГРАД: Владимир Стојковић поново у црно-белом
09. 01. 2026. у 16:47 >> 16:47
ИЗНЕНАЂЕЊЕ У БРИЗБЕЈНУ: Једна од најбољих тенисерки света заустављена у четвртфиналу
09. 01. 2026. у 16:22
САДА И ДЕФИНИТИВНО: Јован Милошевић напушта Партизан, каријеру наставља у Немачкој
09. 01. 2026. у 16:09
КО ЋЕ НА МЕГДАН БАРСИ? Мадридски великани укрштају копља у полуфиналу Суперкупа Шпаније!
ГРАДСКИ ривали Атлетико Мадрид и Реал Мадрид поново ће укрстити копља, овога пута у полуфиналу Суперкупа Шпаније (20.00) који се и ове године одржава Џеди. Улог је огроман, финале против Барселоне и прилика за први трофеј у 2026. години.
08. 01. 2026. у 08:00
АМЕРИКАНЦИ У ШОКУ: Ево шта је Владимир Путин управо урадио
Русија и Америка, али и Француска, део су најновије вести која великом брзином обилази планету.
08. 01. 2026. у 23:35
ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице
БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.
09. 01. 2026. у 08:42
Коментари (0)