ШТА ЈЕ СА ОВИМ ЧОВЕКОМ? Украјински провокатор наставља да прича глупости

Новости онлине

25. 07. 2025. у 08:11

Млади стручњак Кирил Нестеренко сопствени страх од српског клуба покушао да прекрије неодмереним изјавама.

ШТА ЈЕ СА ОВИМ ЧОВЕКОМ? Украјински провокатор наставља да прича глупости

Фото: Принтскрин

Прво је провоцирао играче и навијаче Партизана пре меча, а после утакмице и болног пораза од 2:0 кренуо је да се жали.

- Изгубили смо због грешака. И нису грешили само играчи у жутим дресовима, већ и они у другим. Мислим да је јасно на шта мислим - импицирао је на судијске грешке Украјинац.

Наставио је у истом ритму.

- Шта нам је недостајало да избегнемо пораз? Недостајао нам је гол. Мислим да смо чак и после два примљена гола имали довољно прилика да победимо, али их нисмо реализовали.

Украјинац и даље тврди да је његов клуб оштећен.

- Једанаест прекида и само једна шанса.... Слажем се с вама. И ја имам питања у вези са прекидима. Посебно у вези са првим примљеним голом, јер се сви сећају како је он почео. Анализираћемо то - нагласио је шеф Украјинаца.

Одакле толика мржња према Србима... Иначе, Кирил Александрович Нестеренко потиче из Донбаса, територије на којој се говорио руски језик која је некада била у саставу Украјине, а сада је под контролом Русије. Рођен је у граду Макејевка који се налази у близини Доњецка. Има 33 године и од 2005. до 2008. играо је за Металург из Доњецка. Његова фудбалска каријера окончана је у Литванији 2015. када је играо за Шаулиаи, због тешке повреде укрштених лигамената, две неуспешне операције и тешке рехабилитације.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: Жута хорда се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.

11. 03. 2026. у 07:00

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

МЛАДИ СРБИН ЗАПРЕПАСТИО АМЕРИКУ! Биће сензација НБА драфта, шутира боље од свих Срба - и не, није син Пеђе Стојаковића (ВИДЕО)