РЕАЛ САОПШТИО! Ево ко ће носити број ''10'' у "краљевском клубу" од наредне сезоне
Француски фудбалер Килијан Мбапе носиће од следеће сезоне број 10 у Реалу, саопштио је данас петнаестоструки првак Европе.
FOTO: EPA
Мбапе је задужио број 10 који је годинама носио Лука Модрић. Хрват је недавно напустио Реал после 13 година, а из "краљевског клуба" су данас саопштили да је број 10 добио новог власника.
Француз је прошле сезоне, по доласку из Пари Сен Жермена, носио број девет.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
НЕ МОЖЕ СЕ БЕЗ ТРЕНЕРА НА ГВАРДИОЛУ: Сити је више него спреман да искористи "хаос" у редовима "плаваца"
ОНО што је и у идеалним околностима једно од најтежих гостовања у Премијер лиги, за Челси долази у најгорем могућем тренутку. После раскида сарадње са Енцом Мареском, „плавци“ без шефа стручног штаба гостују Манчестер ситију (18.30), који нема право на нови кикс у трци за титулу.
04. 01. 2026. у 11:30
ТО БИ БИЛО ТО? Новак Ђоковић решио да не игра за Србију
Најновије вести из тениса тичу се српске репрезентације и њеног предстојећег учешћа у Дејвис купу.
05. 01. 2026. у 12:06
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)