"НОВОСТИ" НА ЛИЦУ МЕСТА: Ово су прве фотографије са стадиона у Србији на коме је гром ударио у терен док су на њему били фудбалери (ФОТО)
ГРОМ је, данас, око 18 часова ударио у центар терена стадиона Радничког из Клубаца, код Лознице.

ФОТО: В. Митрић
То се догодило после пола сата од почетка пријатељске утакмице између домаћег Радничког и Цера из Пецке, код Шапца.
"Новости" вам доносе прве фотографије са лица места.
Можете их погледати у фото-галерији која је пред вама:
Подсетимо,сви они који су били окренути ка месту удара грома - пали на земљу, сазнају "Новости", а међу фудбалерима постоје двојица повређених, један лакше, а други који је хитно превезен у Здравствени центар у лозници, на реанимацију.
Ако вас фудбал занима, пратите све најважније али и најзанимљивије вести о њему на спортским страницама "Новости".
На сасвим сте добром месту.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо

СИТИ ЈЕ ДОМИНАНТНО ИЗГЛЕДАО НА ПРЕМИЈЕРИ, АЛИ: Ако неко зна како се игра против "грађана" то су увек неугодни "певци"
СУБОТЊИ програм Премијер лиге започеће обрачун тимова који нам увек донесу занимљиву утакмицу када се састану, Манчестер ситија и Тотенхема који се састају на "Етихаду" (13.30).
23. 08. 2025. у 07:20

КРИСТИЈАНО РОНАЛДО ПОСТАО МУСЛИМАН?! Да ли ће да промени и име?
Кристијано Роналдо, један од најбољих фудбалера свих времена, изненадио је многе својим понашањем на последњој утакмици.
24. 08. 2025. у 20:01

ПОРЕКЛО ИЛИЋА - ПОД ИСТРАГОМ: Унајмљен човек из Љига, умешана и црква "Хоћу да знам ко сам и шта сам"
ФОЛК певач Мирослав Илић недавно је говорио о свом пореклу и открио због чега није желео да се о његовом животу сними филм.
24. 08. 2025. у 11:31
Коментари (0)