ВАЖАН САСТАНАК У МУП СРБИЈЕ: Челници полиције са представницима фудбалских клубова о безбедности на утакмицама
У Министарству унутрашњих послова одржан је састанак са представницима Фудбалског савеза Србије, Заједнице клубова Супер лиге и Прве лиге Србије, ФК Црвена звезда и ФК Партизан.
Фото: ЕПА
Састанку су, поред министра унутрашњих послова Ивице Дачића и директора полиције, генерала Драгана Васиљевића, присуствовали и руководиоци свих линија рада које су укључене у предузимање мера обезбеђења спортских приредби.
На састанку је, између осталог, разговарано о прецизирању будућег поступања Министарства и одговорних лица за организацију спортских приредби, са акцентом на обавезе организатора у складу са позитивно правним прописима.
Такође, још једном је апострофирано и указано на дужности и обавезе свих субјеката који су укључени у обезбеђење спортских приредби.
Министарство унутрашњих послова ће, и у наредном периоду, као и до сада, својим ангажовањем и поступањем очувати стабилан јавни ред и мир на територији Републике Србије.
Препоручујемо
НИКО КАО САЛАХ: Док се води полемика око Египћанина, он пише историју!
15. 12. 2025. у 17:53
ЛЕГЕНДА ШПАНИЈЕ БИ МОГЛА У ПРЕМИЈЕР ЛИГУ: Он је кандидат да седне на клупу Тотенхема
15. 12. 2025. у 17:40
РУСИЈА ДОБИЛА ТРЕЋУ СЈАЈНУ ВЕСТ У ЈЕДНОМ ДАНУ: Ово ће многе обрадовати
15. 12. 2025. у 17:25
"ГРОБАРИ" СУ ОВО ЧЕКАЛИ ДА ЧУЈУ: Познато кад се на терен враћа Карлик Џонс
15. 12. 2025. у 17:00
НЕПРИЈАТАН ГОСТ НА ОЛД ТРАФОРДУ: Јунајтед јури Лигу шампиона, "трешњице" трећи узастопни тријумф на Театру снова
МАНЧЕСТЕР јунајтед ће и другог понедељка заредом спустити завесу на коло Премијер лиге, када на „Олд трафорду“ угости Борнмут (21.00) у мечу који може много да каже о стварном домету тима Рубена Аморима.
15. 12. 2025. у 09:00
РУСКА БАБА ЗАПРЕПАСТИЛА ЦЕО СВЕТ: Има 77 година и управо је урадила - ово (ВИДЕО)
Најновије вести везане за Русију - тичу се једне баке.
15. 12. 2025. у 16:19
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)