"БОМБА" У РУСИЈИ! Репрезентативац Србије Александар Митровић близу договора да потпише за омиљени клуб Владимира Путина
Најбољи стрелац репрезентације Србије, Александар Митровић, могао би после две године да напусти Ал Хилал и пресели се у Русију.
ФОТО: Профимедиа
Према информацијама које су пренели бројни арапски извори, "Митрогол" се налази на излазним вратима тима из Ријада, а огромно интересовање да Србина доведе у своје редове показао је Зенит.
Наиме, како извештава РПЛ Скy, руски тим је показао конкретан интерес и већ је начињен први корак – тренер Зенита, Сергеј Семак, ступио је у директан контакт са Митровићем путем видео позива. Овај гест говори да клуб озбиљно рачуна на довођење српског нападача.
Статистика Србина у Саудијском тиму је невероватна. Он је на 79 утакмица у свим такмичењима постигао 68 голова и забележио 15 асистенција, те би био велико појачање тима из Санкт-Петебурга.
Препоручујемо
УЕФА "ПРЕСУДИЛА"! Ево кога је Партизан добио на жребу за Лигу конференција!
04. 08. 2025. у 14:21 >> 14:21
КАД ВИДИ ЈОКИЋА "НИЈЕ МУ ДОБРО": Најбољи дефанзивац лиге нема одговор за троструког МВП-а
НОВО доминантно издање Никола Јокића очекујемо на вечерашњем дуелу Минесоте и Денвера који се састају у "Таргет центру" два сата после поноћи.
15. 11. 2025. у 13:00
ХАОС МЕЂУ АЛБАНЦИМА! Гранит Џака изазвао буру у јужној српској покрајини!
Најновије вести са Косова и Метохије тичу се фудбала, а за све је крив Албанац који игра за Швајцарску, Гранит Џака.
17. 11. 2025. у 16:13
ЗВУЦИ СЕКСА У БРИТАНСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: После скандала - ухапшена два мушкарца
ДВОЈИЦА мушкарца ухапшена су, па пуштена на слободу уз кауцију, након што је мобилни телефон постављен у Доњем дому британског парламента како би пуштао "сексуалне звукове" током посланичких питања британском премијеру Киру Стармеру.
16. 11. 2025. у 20:32
Коментари (0)