МАКСИМОВИЋ КАО ДУШАН ТАДИЋ: Србин прелази на Блиски исток?
Српски везиста Немања Максимовић ће у наредним данима напустити редове грчког Панатинаикоса, јавља "Спорт клуб".
ФОТО: Танјуг/АП
Од раније постоје најаве да је Максимовић мета неколико тимова. Помињао се могући одлазак у Овиједо, али прича са шпанским тимом се никада није конкретизовала.
У разговоре је у међувремену ушао Шабаб Ал Ахли из Уједињених Арапских Емирата који је задовољио цифром од 5.000.000 евра за обештећење. С обзиром на то да је дошао као слободан играч из Хетафеа прошле године, ово је феноменалан посао грчког тима.
Наводи се да је преостало да сам играч договори личне услове са клубом из Емирата и да то неће бити проблем, а очекује се да трансфер буде обелодањен до краја седмице.
Максимовић је за ПАО одиграо 49 утакмица уз по четири гола и асистенције.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАЈБОЉА УТАКМИЦА НА МУНДИЈАЛУ ДО САДА! Уругвај и Зеленортска Острва приредили спектакл за памћење!
НЕСТВАРАН смо фудбал гледали ове вечери на "Хард рок стадиону", права је штета што је утакмица морала да се заврши, на крају равноправних 2:2.
22. 06. 2026. у 02:07 >> 02:06
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ
У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.
19. 06. 2026. у 07:02
Коментари (0)