ТУГА! Преминуо млади српски фудбалер (24)
Тужна вест потресла је фудбалску јавност у Србији.
Фото: Pixabay
Преминуо је млади фудбалер Лука Поповић (24). Бројни клубови у којима је наступао опростили су се од њега дирљивим порукама.
Бранио је боје 1. маја из Руме, Тимока, Железничара, Радничког из Ниша, као и оног из Обреновца. Ипак, последњи клуб био му је Мокра Гора из Зубиног Потока.
ФК Рудар из Косовске Митровице, где је Поповић такође наступао, описао га је као скромног, вредног и поштеног младића, увек спремног да помогне.
- Лука није био само фудбалер. Он је био дете нашег клуба, дете које је расло са нама, написали су из Рудара. Подсетили су и на његов таленат и истакли да је био стуб своје генерације.
Поред поменутих клубова, Поповић је био део омладинске школе Чукаричког, а наступао је и за ИМТ, Звездару, Графичар, Раднички Нови Београд, Борац из Чачка и Локомотиву из Младеновца. Вест о његовој смрти потврдио је и Раднички Нови Београд.
Ускоро опширније
Препоручујемо
МЕЧ ОДЛУКЕ ЗА ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ: Победа у Виторији је императив за чету Саше Обрадовића!
НАЈБТИНИЈИ меч у досадашњем току Евролиге кошаркаши Црвене Звезде одиграће вечерас у "Фернандо Буеса" арени где ће их од 20.30 угостити Басконија.
25. 03. 2026. у 11:38 >> 11:38
НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Ево шта је управо урадио Рафаел Надал
Најновије вести из тениса тичу се и једног од најбољих који се икада бавио "белим спортом". Новак Ђоковић је на врху те листе, а његов "први пратилац" и, уз Роџера Федерера, највећи ривал, Рафаел Надал, данас је баш поносан.
25. 03. 2026. у 20:06
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)