"КОСТИЋ ОТИШАО ЗА 900.000, А САДА ВРЕДИ 10 МИЛИОНА!" Председник Будућности о лоше склопњеним уговорима првака Црне Горе

Филип Милошевић

23. 08. 2025. у 17:52

Фудбалски клуб Будућност није пословала баш најбоље у последње време јер се очекивало да ће од продаје појединих играча зарадити много више.

КОСТИЋ ОТИШАО ЗА 900.000, А САДА ВРЕДИ 10 МИЛИОНА! Председник Будућности о лоше склопњеним уговорима првака Црне Горе

ФОТО: М. Вукадиновић

Наиме, председник Будућности Борис Спалевић је гостујући на Градској ТВ посебно истакао случајеве Андреја Костића, Андреја Булатовића и Василија Аџића.

- Имамо ситуацију где цифре за Андреја Костића, Андреја Булатовића и Василија Аџића које су се појављиваље у јавности нису биле за клуб, већ за менаџере и људе који су потписивали такве штетне уговоре. За Андрију Булатовића могу рећи да је потписан уговор са Ленсом у вредности од 1.7 милиона евра, Будућности је остало око 800 хиљада евра, док је остатак отишао на одређене анексе уговора - изјавио је Спалевић.

*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*

Посебно се осврнуо и на трансфер Андреја Костића у Партизан, вредан 900.000 евра, наглашавајући да клуб и даље није примио уплату.

- Сматрам да су те рате лоше направљене, што је недостатак менаџерских способности и зла намера. Након потписаног уговора са Партизаном, за такву звезду као што је Костић, било би бар логично да смо добили тај новац, али уговор је уговор и морамо га испоштовати. Партизан је добио врхунског играча. Он је отишао из клуба за око 900 хиљада евра, на три рате, а данас са клаузулама вреди сигурно преко десет милиона евра - рекао је Спалевић за Вијести.

*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО ДРУГИ НЕГО ВЛАХОВИЋ? Србин предводи навалу Јувентуса у обрачуну са препорођеним Миланом

КО ДРУГИ НЕГО ВЛАХОВИЋ? Србин предводи навалу Јувентуса у обрачуну са препорођеним Миланом

СТАРА дама брани низ без пораза, а росонери желе да потврде шампионске амбиције у највећем мечу Серије А овог викенда који се игра на "Алијанц стадиону" од 20 часова и 45 минута.

05. 10. 2025. у 07:20

ИСТИНА ЈЕ - БИЛА САМ С ЊИМ Милица Павловић признала за везу: Не знам што сам то крила

"ИСТИНА ЈЕ - БИЛА САМ С ЊИМ" Милица Павловић признала за везу: "Не знам што сам то крила"

"КАДА волим, дајем се безусловно. Тада само треба да ми верујете, ништа друго. Само поверење немојте да ми изиграте, све остало може. И ја партнеру верујем исто тако и онда нећемо имати проблем, али ако се усуди да ми изигра поверење, то је крај, у стању сам да се окренем и да се правим да га никада познавала нисам."

03. 10. 2025. у 21:02

Коментари (0)

САМО 27 ДАНА ПРЕ ЗАТВАРАЊА СНОРТЕР БОТ ТОКЕН ПРЕТПРОДАЈЕ – Рани приступ неће трајати дуго