КАПИТЕН ОСТАО ЗАПАЊЕН: Када је чуо прво питање ТВ новинарке - одмах је напустио интервју (ВИДЕО)
Бундеслига уме да изнедри нестварне сцене, али најновије вести из немачког фудбала - прилично су неочекиване.
Screenshot / СкајСпортс
Наиме, капитен Вердера Марко Фридл је после пораза од Ајнтрахта резултатом 1:4 разменио дрес са једним чланом екипе из Франкфурта и у том, "туђем" отишао да да интервју за ТВ Скај спортс.
Новинарка, међутим, није знала ко је пред њом и помислила, по боји дреса, да је у питању играч Ајнтрахта.
Упитала Фридла да ли је задовољан данашњом победом, и...
Марко се кисело насмејао, "открио" новинарки да он игра за Вердер и напустио интервју.
Ево и видео записа те сцене:
БОНУС ВИДЕО: Спортски скандал који је ушао у историју
Препоручујемо
ПРОБЛЕМ ЗА ПРОБЛЕМОМ! Након повреде Дончића нова катастрофална вест за Лејкерсе
05. 04. 2026. у 11:54
ПАРТИЗАН ТО НИЈЕ ЗАОБОРАВИО ГРАДСКОМ РИВАЛУ: Црно-бели желе да освете Брђанима за оно што се десило у првом делу сезоне
ДЕРБИ 29. кола Суперлиге стадиона биће одигран на "Стадиону Партизана" где ће црно-бели од 19 часова угостити градског ривала, екипу Чукаричког.
05. 04. 2026. у 07:00
ЦЕЛА БОСНА У ШОКУ! Ево шта је урадио Јусуф Нуркић кад је чуо да је са супругом погинуо српски свештеник Ненад Митрић, а троје деце повређено
Српска православна црква остала је затечена када су се појавиле вести да је њен свештеник Ненад Митрић, са супругом Недељком, погинуо у тешкој саобраћајној несрећи, а да је том прилиом повређено њихово троје врло младе деце. Та вест је стигла и до НБА лиге, до тамошњег аса Босне и Херцеговине, Јусуфа Нуркића.
04. 04. 2026. у 18:06
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)