БРАШАНАЦ ПРОГОВОРИО О ПАРТИЗАНУ: Нисам размишљао о повратку

СРПСКИ фудбалер Дарко Брашанац играће за Малагу у сезони 2025/26. У разговору са шпанским медијима неизоставна тема био је и Партизан.

БРАШАНАЦ ПРОГОВОРИО О ПАРТИЗАНУ: Нисам размишљао о повратку

Фото: EPA-EFE/J.J.Guillen

Он је током приче за "Радио Марку" открио да је било позива из Хумске, али да му мисли нису биле усмрене ка повратку у клубу чији је дрес носио од 2010. до 2016. године.

- Радо се сетим тог времена... Партизан ме је позвао да дођем у Београд са 13 година, видели су ме на утакмицама репрезентације у том узрасту. Преселио сам се тамо и сећам се да сам тада помишљао како ми је кућа далеко – била је удаљена готово четири сата вожње. Прешао сам у први тим са 18 година. Прво сам отишао на позајмицу у Смедерево, а затим се вратио у клуб. Носио сам капитенску траку и играо европска такмичења као врло млад играч. Питали су се сви да ли ћу се вратити у Партизан, али заиста нисам размишљао о томе. Воле ме, волим и ја њих, пратим и кошарку - рекао је Брашанац.

Подсетимо, овај 33-годишњак са Златибора је за први тим Партизана одиграо 82 утакмица и седам пута је био стрелац.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ДОНАЛД ТРАМП ОВОГ ВИКЕНДА СПАСИО ЗВЕЗДУ И ПАРТИЗАН? Менаџери у шоку, навијачи у делиријуму!

ДОНАЛД ТРАМП ОВОГ ВИКЕНДА СПАСИО ЗВЕЗДУ И ПАРТИЗАН? Менаџери у шоку, навијачи у делиријуму!

Најновије вести везане за КК Црвена звезда, КК Партизан али и не само те европске клубове стижу из Америке. Доналд Трамп, председник Сједињених Америчких Држава, за то се побринуо. Најпре директно, а овог викенда и посредно.

23. 05. 2026. у 23:59

Коментари (0)

ХАОС ПРЕД МУНДИЈАЛ Смањује се број репрезентација које учествују на Светском првенству у фудбалу 2026?!