ОГРОМАН ПОСАО ОФК БЕОГРАДА: "Романтичари" се појачали из Црвене звезде!

Часлав Вуковић

17. 09. 2025. у 17:24

ВЕЛИКИ посао урадио је ОФК Београд у финишу прелазног рока. Клуб са Карабурме додатно се појачао и то из Црвене звезде.

ОГРОМАН ПОСАО ОФК БЕОГРАДА: Романтичари се појачали из Црвене звезде!

Фото: Н. Параушић

"Романтичари" ће у наставку сезоне бити јачи за везисту Јована Шљивића који долази на позајмицу из редова шампиона Србије, сазнаје "Моззарт Спорт".

Ипак, црвено-бели ће већ у јануару моћи да врате у тим овог 19-годишњака ако одлуче да им је потребан.

Звезда је проценила да Шљивић неће имати много простора за игру услед велике конкуреције у везном реду, јер су ту већ Раде Крунић, Тими Макс Елшник, Томас Хандел, Махмуду Баџо и Василије Костов.

Јован Шљивић/ФОТО: М. Вукадиновић

Јован је у досадашњем делу првенства за црвено-беле одиграо три утакмице у Суперлиги Србије и уписао је две асистенције.

Прилику да дебитује за ОФК Београд имаће у суботу од 19.30 кад "романтичари" гостују панчевачком Железничару.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: Панцери имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству

НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: "Панцери" имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству

СИГУРНИ учесник Мундијала, Немачка жели да репрезентативну паузу заврши новом победом пред својим навијачима на "МХП арени", док Гана у дуел улази уздрмана серијом лоших резултата и без много самопоуздања (20.45).

30. 03. 2026. у 11:30

Коментари (0)

ГОРАН ИВАНИШЕВИЋ САХРАНИО НОВАКА! Ђоковић није психички најјачи, нити има најбољи ритерн! (ВИДЕО)