ОБРТ! Душан Влаховић на мети највећег европског гиганта
ЈУВЕНТУС и Душан Влаховић сага се наставља.

ФОТО: Профимедиа
Нема много простора Србин ове сезоне у Торину, али тресе мреже. На само пет мечева, постигао је четири гола, постао је прави "џокер" Игора Тудора, али оно што је до сада записано јесте да када почне утакмицу, не постиже гол.
Немају и даље превише поверења у њега челници клуба, па се надају новој продаји, у јануару месецу.
Подсећања ради, Влаховићу уговор истиче на крају ове сезоне, а за оваквог нападача би могла да буде права аукција у јуну. Због тога, многима би можда могло да буде и боље решење да га доведу у јануару са симболично обештећење, Јувентус свакако жели да се реши великих трошкова јер је познато да српски фудбалер ове сезоне зарађује 12 милиона евра на годишњем нивоу.
Његов одлазак у јануару би значио 6 милиона евра више у каси Јувентуса, плус обештећење.
Оно што је чак и у овом тренутку јасно, Влаховић ће напустити Јувентус, да ли у јуну или можда у јануару, једино је питање које се сада поставља.
Добро обавештени новинар "Билда" Кристијан Фалк види Влаховића у Бајерну.
- Бајерн га има на својој листи. Већ су га разматрали у прошлости, али нису могли да постигну договор. Он је нападач по Бајерновој мери, оно што клуб тражи", тврди Фалк.
Поред Бајерна, заинтересовани су и премијерлигашки клубови, попут Манчестер јунајтеда и Челсија.
Бонус видео: Шампиони у фокусу: Хаџи Пурићи и 300 медаља шампиона знања

ИТАЛИЈА НА НОГАМА! Ово су сви нестрпљиво чекали!
НАКОН вишемесечног чекања коначно је дошло време за почетак престижног италијанског првенства у одбојци, а ми смо вам поводом тога направили тикет састављен од парова првог кола који су данас на програму.
20. 10. 2025. у 13:00

НБА ШОК НА ПОМОЛУ? Никола Јокић напушта Денвер нагетсе?!
Најновије вести из НБА лиге тичу се најбољег кошаркаша света - и то са шокантним разлогом: Никола Јокић би могао да напусти Денвер нагетсе.
20. 10. 2025. у 20:01

Мосвка рекла "ЊЕТ" Америци: "Нема говора, не пристајемо на то - рат у Украјини се неће тако завршити"
"ТАЈ ОДГОВОР је добро познат, и доследност позиције Руске Федерације се не мења."
20. 10. 2025. у 15:40 >> 16:03
Коментари (0)