ГОТОВА САРАДЊА: Патрик Клајверт више није селектор Индонезије!
Холандски стручњак Патрик Клајверт није више селектор фудбалске репрезентације Индонезије, саопштено је данас.
Foto: Profimedia
Како се наводи на сајту Фудбалског савеза Индонезије, обе стране су се сложиле да окончају сарадњу након неуспеха у квалификацијама за Светско првенство.
- Изражавамо захвалност тренеру Клајверту и његовом особљу на посвећености и доприносу индонежанском фудбалу. Њихов ентузијазам и присуство у Индонезији увек ће се памтити с поштовањем, желимо им све најбоље у наставку каријере - саопштио је Фудбалски савез Индонезије.
Клајверт је од јануара ове године водио Индонезију на шест званичних утакмица, на којима је забележио две победе и четири пораза.
Фудбалери Индонезије су завршили учешће у квалификацијама за Светско првенство на трећем месту у групе Б четврте фазе азијских квалификација и тако остали без шансе да играју на Мундијалу.
Бонус видео: Шампиони у фокусу: Хаџи Пурићи и 300 медаља шампиона знања
Препоручујемо
ДА ЛИ ЈЕ ОН РЕШЕЊЕ ЗА ПАРТИЗАН? Црно-бели пронашли центра и то каквог!
15. 10. 2025. у 19:36
ОВО НИ ХИЧКОК НЕ БИ РЕЖИРАО! Партизан поражен од Реала и то након неочекиване драме
15. 10. 2025. у 22:35 >> 22:36
СПЕЦИЈАЛ КОЈ ВРЕДИ ПРОБАТИ: Квота је више него примамљива!
15. 10. 2025. у 13:30
ПАРТИЗАН ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Црно-бели" су заузели трон Суперлиге Србије и не планирају да сиђу са њега
ПАРТИЗАН је средином недеље победом над Јавором преузео прво место, а прилику да се учврсти на њему имаће данас од 18.30 када буде угостио Нови Пазар.
09. 11. 2025. у 09:40
СВЕТ ЈЕ ЗАТЕЧЕН: Ево шта је Северна Кореја управо урадила
Северна Кореја се у жижи светске јавности нађе када нечим изненади своју непосредну околину, али најновије вести везане за ту државу - изненадиле су читаву планету.
09. 11. 2025. у 14:00
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)