НИКО КАО ЛУКА ЈОВИЋ: Србин урадио нешто што до сад није виђено у дербију Атине
ЛУКА Јовић је обележио дерби између Панатинаикоса и АЕК-а. Он је у победи свог тима (3:2) постигао сва три гола и тако ушао у историју.
ФОТО: Профимедиа
Србин је постао први играч у историји овог атинског дербија који је на једном мечу постигао три гола за гостујућу екипу.
До сад се само четири пута десило да на једној утакмици видимо хет-трик, али то је све било у режији играча који наступају за домаће тимове.
- Јовић је урадио оно што лидер мора да уради у дербији, а Николић трља руке - стоји у наслову грчког портала "Спорт24".
Јовић је до сад у грчком првенству одиграо 11 утакмица и постигао је четири гола. У Европи је на шест мечева три пута био стрелац.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
НЕЋЕ ДА УЧЕСТВУЈУ! Хаос због Доналда Трампа пред жреб за Светско првенство у фудбалу
01. 12. 2025. у 13:12
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КО ЋЕ У ЕВРОПУ? Гент и Генк бију битку за место у Лиги конференција
ОБРАЧУН два белгијска великана на "Планет груп арени" (18.30) одлучиће о томе ко ће идуће године заузети место у трећем најјачем УЕФА такмичењу.
31. 05. 2026. у 07:30
СТИГЛИ БАГЕРИ НА МАРАКАНУ: Почело је! (ВИДЕО)
Најновије вести из Црвене звезде тичу се - важних инфраструктурних радова.
01. 06. 2026. у 14:58
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)