"ТЕШКО ОНОМЕ КО ГА УЗМЕ ЗА ТРЕНЕРА!" Оштре речи бившег фудбалера Црвене звезде Милоша Дегенека о некадашњем тренеру
Капитен ТСЦ-а Милош Дегенек оштро и негативно је искоментарисао доскорашњег тренера ТСЦ-а Дарија Калезића.
Фото: М.Вукадиновић
О Калезићу нема лепо мишљење.
„Кад је дошао звао је мене, Сашу Јовановића и Радина да му помажемо, молимо управу да доводи играче, а онда нам „забио нож у леђа“. Није донео ТСЦ-у ништа добро, уназадио је клуб. Кад победи „ја“, а кад се изгуби „ви“. Зато му је и кратак рок у послу и тешко ономе ко га узме за тренера“, емотивно је говорио у интервјуу Спорт клубу Милош Дегенек.
За разлику од претходног тренера, садашњи и лику младог Немање Миљановића, прекомандованог из кадета међу сениоре, има само речи хвале.
„Много смо се дигли психички и резултатски, осетили се као фудбаери и као људи који су цењени. Драго ми је да Немања остаје тренер, феноменалан је то корак за њега. Господин Жембери му је указао поштовање и поверење“.
ТСЦ зимује на 11. месту на табели, а ни позиција Дегенековог претходног клуба, Црвенне звезде, није идеална, јер гледа у леђа Партизану.
О црвено-белима све најбоље, иако је утисак да се није баш у најбољем тону растао са прваком државе.
„Не…Код мене нема мржње, нити горких осећаја, у добрим сам односима са свима у Звезди. Нормално се јавим, дођем на по неку европску утакмицу и на кошаркашке кад могу. Зашто ме је Деки Станковић склонио? Не знам…Покушао сам да сазнам. Можда сам ја крив, а није ни битно. Давно је то и било. Касније је дошлаии повреда, незгодно је све било. Памтим више лепих ствари у Звезди, такође и да сам дошао за 200.000 евра, а продали су ме за 3.600.000 еврта. Нисам у Саудијску Арабију отишао због свог уговора, нити се наплатио јер сам се кратко задржао, изашао сам у сусрет клубу“, признао је Дегенек за Спорт клуб.
Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
(КОНАЧНО) ДОБРЕ ВЕСТИ ЗА ПАРТИЗАН: Јавио се клуб који жели велики промашај црно-белих
02. 01. 2026. у 08:37
ХАОС У ПАРТИЗАНУ, ТИЊА РАТ? Предраг Мијатовић проговорио о сукобу са Данком Лазовићем
31. 12. 2025. у 19:33
ПЕТИ ТРИПЛ-ДАБЛ У НИЗУ? Ово може само нестварни Никола Јокић!
ОЧЕКУЈЕМО ново сјајно издање најбољег кошаркаша данашњице чији Денвер нагетси гостују ЛА клиперсима у "Интуит дому" (4.30).
19. 02. 2026. у 13:30
УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Повукла тотално неочекивани потез, хитно реаговао и Кремљ!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу - из Украјине. И Пољске.
19. 02. 2026. у 19:50
"МАМА, ЈА ИМАМ РАК": Славица Ђукић Дејановић о борби за живот сина јединца - сам себи дао дијагнозу
"ДУШАН ЈЕ сам себи дао дијагнозу"
16. 02. 2026. у 19:12 >> 19:12
Коментари (0)