"ПРЕПЛАВЉЕН САМ ЕМОЦИЈАМА И ТУГОМ..." Други одлазак Марсела Гаљарда из Ривера

Филип Милошевић

24. 02. 2026. у 10:03

Марсело Гаљардо по други пут у каријери напустио је Ривер Плејт и више није тренер аргентинског великана.

ПРЕПЛАВЉЕН САМ ЕМОЦИЈАМА И ТУГОМ... Други одлазак Марсела Гаљарда из Ривера

Foto: Profimedia

Он се у видео поруци обратио навијачима великана из Буенос Ајреса. 

"Ово је порука за све навијаче Ривера. Трудићу се да будем кратак како ме не би преплавиле емоције и бол што објављујем да ће ми меч у четвртак бити последњи на клупи Ривера. Једноставно желим да изразим захвалност, пре свега овом огромном клубу и људима који га воде и раде овде, на безусловној љубави током свих ових година, чак и у тешким тренуцима, као што је овај сада када није ишло све како смо планирали. Преплављен сам емоцијама и дубоком тугом јер нисмо постигли зацртане циљеве. Желим да се захвалим свима који су веровали у мене и мој тим да репрезентујемо ову институцију, и немам рећи ниша друго до само речи захвалности за све. Једноставно узвраћам љубав коју осећам према свим навијачима и искрено се надам да ће ова институција, која је изузетно порасла последњих година - то је модел институције у целом региону - ускоро моћи да постигне позитивне резултате на терену како би додатно унапредила оно што Ривер Плејт значи као институција широм света. Хвала вам пуно и шаљем вам свима велики загрљај", рекао је готово мокрих очију Гаљардо. 

Други мандат на клупи екипе за Гаљарда, а и за клуб, није био ни близу успешан као први када је екипа освојила све што се могло освојити под командом некадшањег репрезентативца Аргентине.

БОНУС ВИДЕО: Чудо од спортског објекта - Национални стадион у Србији

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, Богиња провинције за место које води у Европу

МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, "Богиња провинције" за место које води у Европу

ЈУВЕНТУС вечерас гостује Аталанти у једном од кључних мечева у борби за пласман у Лигу шампиона (20.45), а са само седам кола до краја сезоне оба тима су свесна да би нови кикс могао скупо да их кошта.

11. 04. 2026. у 08:00

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!

Лука Дончић је овог пролећа заиграо кошарку на нивоу коју је тешко зауставити. И, навијачи Лос Анђелес Лејкерса "знају" коме треба да се захвале на томе.

09. 04. 2026. у 13:11

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.

11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39

Коментари (0)

САДА ЈЕ СВЕ ЈАСНО! Никола Јокић остао у конкуренцији за МВП награду, Денвер добио тешког ривала у првој рунди плеј-офа