"ПРЕПУШТЕНИ СМО САМИ СЕБИ..." Фудбалери Жељезничара јавно подржали одлуку Саве Милошевића

Фудбалери сарајевског Жељезничар јавно су подржали одлуку Саве Милошевића који је поднео оставку на месту главног тренера клуба.

ПРЕПУШТЕНИ СМО САМИ СЕБИ... Фудбалери Жељезничара јавно подржали одлуку Саве Милошевића

Фото: АТА имагес/А. Ахел

"Доласком на тренинг остали смо затечени ситуацијом и оставком шефа. С обзиром на то да у овом тренутку више нема никога у клубу с управљачком функцијом, желимо издати кратко саопштење за јавност и исказати подршку шефу Милошевићу и његовим помоћницима.

У овом моменту препуштени смо сами себи и желимо на одређени начин исказати забринутост због тренутног стања у клубу. Ми, као играчи ФК Жељезничар, наставићемо професионално извршавати своје обавезе, али исто тако нећемо остати неми на тренутно стање.

Разочарани смо одређеним одлукама појединих институција које на директан начин онемогућавају развој фудбала и спорта у БиХ", поручили су фудбалери Жељезничара.

Бонус видео: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ДОМАЋИН ЖЕЛИ ИСТОРИЈСКИ ПОЧЕТАК: Канада јури првенац на Мундијалима, Босна се неће предати без велике борбе

ДОМАЋИН ЖЕЛИ ИСТОРИЈСКИ ПОЧЕТАК: Канада јури првенац на Мундијалима, Босна се неће предати без велике борбе

УТАКМИЦОМ у Торонту на "БМО филду" почиње такмичење у групи "Б" Светског првенства, а домаћа селекција Канаде дочекаће репрезентацију Босне и Херцеговине у мечу који би могао да има велики утицај на коначан расплет у групи.

12. 06. 2026. у 07:00

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

МАЦА НАПУСТИО ПОРОДИЧНИ ДОМ: Не могу више! Рекао сам да је волим и изашао из стана